• ALTIN (TL/GR)
  810,17
  % 0,26
 • AMERIKAN DOLARI
  13,5705
  % 0,46
 • € EURO
  15,3771
  % 0,20
 • £ POUND
  18,3708
  % 0,24
 • ¥ YUAN
  2,1365
  % 0,44
 • РУБ RUBLE
  0,1771
  % 1,00
 • /TL
  %
 • BIST 100
  %

%5 Komisyonla Kredi Veren Firmalar 2021

%5 Komisyonla Kredi Veren Firmalar 2021

%5 Komisyonla Kredi Veren Firmalar 2021

%5 Komisyonla Kredi Veren Firmalar 2021 İhtiyaçlarınızı karşılamak için, aniden ortaya çıkan sağlık harcamalarınız için, tatil, eğitim ve benzeri ihtiyaçların için nakit ihtiyacınız olduğunda banka kredisine başvurabilirsiniz. Ancak olumsuz ödeme geçmişi, gelir belgesi yetersizliği veya kefil gerekliliği sebebiyle bankalardaki kredi başvurunuz olumsuz sonuçlanabilir. Bu gibi durumlarda bazı firmalar belirli yüzdelik komisyonlar karşılığında size kredi sağlarlar. Bankalardan alamadığınız kredileri bu kuruluşlar tarafından temin edebilirsiniz. Peki ama ne kadar güvenilir? Bu gibi firmalar size kredi vermek için genelde teminat istemektedir. Üzerinize bulunan arsa, ev ve araba gibi şeylerin karşılığında size kredi imkanı sağlanmaktadır.

 

%5 Komisyonla Krediye Nasıl Başvurulur?

Çeşitli nedenlerle banka krediniz olumsuz sonuçlanmışsa ve nakde ihtiyacınız varsa, %5 komisyon karşılığında size kredi avantajı sağlayan firmalara başvurabilirsiniz. Başvurmak için gerçek kişi olmanız şart değildir. Tüzel kişiler de bu firmalara başvurarak komisyon karşılığında kredi çekebilirler. Kredi başvurusunu, firmaya doğrudan başvurarak ya da firmanın internet üzerindeki web sitesinden yapabilirsiniz.

 

%5 Komisyonla Kredi Veren Firmalar Yasal Mıdır?

Banka kredisi kullanamadığınız taktirde, komisyon karşılığında kredi çekebilmek için başvurduğunuz firmalarda, karşınıza bu konuda profesyonel kişiler çıkar. Aklınıza takılan her şeyi buradaki uzmanlara rahatlıkla danışabilirsiniz. Yasal olarak çalışan bu firmalar sayesinde, ihtiyaçlarınız için nakit ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Yasal olduğu kadar yasal olmayan firmalar da bulunmaktadır. O yüzden son derece dikkatli olmalı ve ona göre hareket etmelisiniz.

* Yasal takipte olanlara kredi veren bankalar hakkında bilgi mi lazım. Yazımızı okuyarak yasal takipde olanlara kredi veren bankalar hakkında bilgi alabilirsiniz. Okumak için tıklayınız