• ALTIN (TL/GR)
  810,17
  % 0,26
 • AMERIKAN DOLARI
  13,5705
  % 0,46
 • € EURO
  15,3771
  % 0,20
 • £ POUND
  18,3708
  % 0,24
 • ¥ YUAN
  2,1365
  % 0,44
 • РУБ RUBLE
  0,1771
  % 1,00
 • /TL
  %
 • BIST 100
  %

Akbank Axess Kredi Kartı Avantajları  

Akbank Axess Kredi Kartı Avantajları  

Akbank Axess Kredi Kartı Avantajları  

Akbank Axess kredi kartı avantajları açısından birçok kişin cüzdanında yer almaktadır. Çünkü en güvenilir bankalardan birinin kartıdır.

Akbank Axess kredi kartı avantajları açısından birçok kişi için popülerdir. Yıllık belirli bir ücret karşılığında kullanılan bu kartlar, Klasik, Gold, Platinium, Kampüs ve Business olmak üzere birçok farklı çeşide sahiptir. Hem kişisel hem de ticari olarak kullanılabilen bu kartlar yurt içi ve yurt dışından alışveriş yapabilir, limitlerinizin dahilinde taksitli nakit avans çekimi yapabilirsiniz.

Ek kart çıkardığınız yakınlarınıza sizin belirleyeceğiniz limitler dahilinde kart verebilirsiniz. Alışverişlerinizde ise Chip para biriktirerek kazanç elde edebilir, bedava alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca müşteri limitiniz dahilinde limitinizi arttırabilir, özel fırsatlar ve taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

 

Taksitli Nakit Avans

Bireysel kredi kartı sahipleri için 2-12 ay arasında taksitli avans imkanı bulunurken, ticari kart sahipleri için de 2-18 ay arası taksit söz konusu oluyor. Axess kredi kartı başvurusu internet üzerinden online olarak yapılabiliyor. Ayrıca bankadaki bilgileriniz güncelse yine bu şekilde en yakın şubeden başvurunuzu yapabilirsiniz. İsim yazmayan kredi kartları kullanarak hemen kartınızı alabilirsiniz.

Nakit para ihtiyaçlarınızda yararlanabileceğiniz taksitli nakit avans hizmetinin yanında, kredi kartına taksit yaparak da bu kartı kullanabilirsiniz. Farklı özelliklere sahip Akbank kredi kartları, uçuş mili ve para puanlar kazanmanızı sağlıyor.

 

Sözünüze Taksitli Nakit Avans

Akbank Axess sözünüze taksitli avans kampanyası sayesinde daha cazip faiz oranlarıyla nakit para ihtiyacınızı kullanmanızı da sağlıyor. 200 ila 15 bin TL arasında taksitli avans çekmenizi sağlayan işlem limitleriyle nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

 

Axess Kampanyaları

Akbank Axess kampanyalarından yararlanmak istediğinizde her ay alışveriş yaptığınız kategoriler göre değişen fırsatlar karşınıza çıkacaktır. Ekstre erteleme, ekstre böldürme v ücretsiz nakit avans gibi birçok kampanya bulunan bu kartlarla birçok ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Peşin ya da taksitli alışveriş yapacağınız birçok yerde ek taksitlendirme ve vade farksız taksit imkanı sunan Axess avantajları bakımından birçok karttan üstündür. Çünkü birçok yerde geçerlidir ve indirimli vade farksız alışveriş yapma fırsatı sunmaktadır.

*Akbank Axess kredi kartı iptali için yazımızı okuyabilirsiniz.