• ALTIN (TL/GR)
  810,17
  % 0,26
 • AMERIKAN DOLARI
  13,5705
  % 0,46
 • € EURO
  15,3771
  % 0,20
 • £ POUND
  18,3708
  % 0,24
 • ¥ YUAN
  2,1365
  % 0,44
 • РУБ RUBLE
  0,1771
  % 1,00
 • /TL
  %
 • BIST 100
  %

Akbank Axess Kredi Kartı İptali

Akbank Axess Kredi Kartı İptali

Akbank Axess Kredi Kartı İptali

Ülkemizde bir çok insan kredi kartı kullanmaktadır. Bu yüzden bir çok insan kendilerine kredi kartı açmak istese de bazı insanlarda kredi kartların kapatmak ister. Peki insanlar neden kredi kartlarını kapatmak ister? Akbank Axess kredi kartı nasıl kapatılır? Sorularını sizler için araştırdım ve bulduğum sonuçları sizler için aşağıya yazdım. Sizlerde Akbank Axess kredi kartının nasıl kapatılacağını merak ediyorsanız aşağıdaki makalemi okumanızı öneririm.

Kredi Kartları Neden Kapatılmak İstenir?

Sizce kredi kartları neden kapatılmak istenir? Kredi kartlarını kullanan insanlar ay sonuna kadar yaptıkları alışverişi kart ile yaptıkları için ay sonunda gelen exstreleri görünce şok oldukları için ve miktarların onlara fazla geldiği için kredi kartlarını kapatma ihtiyacı duyarlar. Tabii ki de kredi kartlarını kapatmadan önce yapmaları gereken bir takım şeyler vardır. En önemlisi yapmış oldukları alışveriş borçlarını kapatmaları lazım. Ama malesef ki bazı insanların açtıkları borçlarını ödeyemeyecek durumda olduğundan bir çok kişiye haciz gelerek sahip olduğu malları kaybetmektedir. Bu sebeple insanlarımıza ödeyemeyecek borçların altına girmemesini tavsiye ederiz.

Akbank Kredi Kartını Nasıl Kapattırırım

Akbank Axess Kredi Kartı Kapatma Yöntemleri

Evet gelelim asıl konumuza Akbank Axess kredi kartları nasıl kapatılır? Sorusuna. Kart kapatma ile ilgili 3 tane seçeneğiniz vardır. Gelin sizlerle beraber bu seçenekleri inceleyelim:

Akbank Şubesine Giderek Kredi Kartını Kapatmak

Hafta sonları ve resmi tatil zamanları hariç yani sadece hafta içi saat 10.00 dan 16.00 kadar hizmet vermektedirler. Bu saatler arasında Akbank bankasına gidip kartınızı rahatlıkla iptal edebilirsiniz.

Akbank İnternet Bankacılığı İle Kredi Kartını Kapatmak

Evet bir diğer kredi kartı kapatma yöntemi de Akbank internet bankacılığı ile kapatmaktır. Akbank İnternet Bankacılığına giriş yapıyorsunuz. Kapatmak istediğiniz kredi kartın seçiniz sonra kartı kapatma işlemini hallediyorsunuz. Bu işlemi 7/24 yapabilirsiniz.

Akbank Mobil Uygulaması İle Kredi Kartını Kapatmak

Bu da tıpkı internet bankacılığı gibidir. Akbank mobil uygulamasına giriş yaparak kredi kart iptaline basıp iptali gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu işlemi de günün 7/24 saati yapabilirsiniz.

Akbank Müşteri Hizmetleri İle Kredi Kart Kapatmak

Evet diğer en kolay yöntemlerden biride Akbank müşteri hizmetleri ile kapatmaktır. İlk öncelikle Akbank müşteri hizmetlerini arıyorsunuz ve müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyoruma ulaşıyorsunuz. Sonrasını müşteri hizmetleri ile hallediyorsunuz. Akbank müşteri hizmetleri iletişim numarası: 444 2 525

*Akbank Axess Kredi Kartı avantajları hakkında bilgi almak için yazımızı okuyabilirsiniz.