• ALTIN (TL/GR)
  810,17
  % 0,26
 • AMERIKAN DOLARI
  13,5705
  % 0,46
 • € EURO
  15,3771
  % 0,20
 • £ POUND
  18,3708
  % 0,24
 • ¥ YUAN
  2,1365
  % 0,44
 • РУБ RUBLE
  0,1771
  % 1,00
 • /TL
  %
 • BIST 100
  %

Akbank İnternet Bankacılığı Şifresi Alma Yöntemleri 2021

Akbank İnternet Bankacılığı Şifresi Alma Yöntemleri 2021

Akbank İnternet Bankacılığı Şifresi Alma Yöntemleri

Akbank internet bankacılığı şifresi alma yöntemleri; öncelikle akbank uygulamasına veya web sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. Sonra şifremi unuttum üzerinden şifre alabilirsiniz.

Akbank İnternet Bankacılığı Şifresi Alma

Akbank Şifre Alma

Akbank bankası şifre alma; SIFRE yazarak kartınızda ön yüzünde bulunan son 6 haneyi ve de anne kızlık soyadınızın bulunduğu bölümden ilk 2 harfini alarak kartınızın arkasında olan güvenlik kodunun ise ilk 2 hane şeklini alıp son olarak aralarında belirgin boşluk bırakıp 4425’a mesaj göndererek alabilmeniz mümkündür. Ayrıca da 444 5 525 nolu telefonu arayarak Akbank  Müşteri İletişim Merkezi’ne ulaşabilir ve de Akbank kartınızınız kart şifresi almak istediğinizi belirterek şifrenizi alabilirsiniz. Bunlara ilave olarak banka şubesine de giderek şifre alabilirsiniz. Fakat şifrenizi mutlaka sonra değiştirmeniz gerekir.

Akbank İnternet Bankacılığı Şifresi Alma

Son zamanlarda  vatandaşlar genellikle bankalar da internet üzerinden işlemler yapılmaktadır. Akbank internet bankacılığı şifresi alma yöntemi olarak öncelikle akbank banka uygulamasını android telefonunuzdan play stor üzerinden indirerek ya da web üzerinden akbank internet sitesine giriş yapılması gerekir. Uygulama üzerinden yönergeler eşliğinde gerekli bilgileri girerek şifrelerinizi kolaylıkla alabilmektesinizdir. Ayrıyetten uygulama üzerinden veya  web sitesi üzerinden şifremi unuttum kısmından da şifrenizi yenileyip yeni bir şifre almanız oldukça kolaydır.

Akbank Şifre Alma Yöntemleri

Akbank üzerinden şifre almak isteyen kişilerin bankanın web sitesi yani resmi internet sitesine girmesi gerekmektedir. İnternet sitesine girdiğinizde şifre butonuna basmanız gereklidir. Akbank şifre alma yöntemleri bu tıklama işlemi sonrasında bireysel ya da ticari bir müşteri seçeneği çıkacaktır. Sonrasında uygulamanın veya web sitesinin istemiş olduğu gerekli tüm bilgileri girerek şifre almanız oldukça basittir.

Akbank İnternet Bankacılığı Şifre Alma Yöntemleri

Bazı nedenlerden dolayı dışarı çıkamayan veya işlerini daha kolay hale getirmek isteyen kişiler internet bankacılığı işlemlerini aktif olarak kullanmaktadırlar. Hesabınız açtıktan sonra internet işlemleri için hesabınızınız internet bankacılığına açık olması gereklidir. Bunun için ilk aşama şifre almanızdır. Akbank internet bankacılığı şifresi almak bu sebep den banka müşterileri için önemli bir konu olmuştur. Birçok bankacılık işlemlerini akbank bankası web sitesi veya uygulaması üzerinden çok kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Uygulama üzerinden veya akbank web sitesi üzerinden şifre almak ile ilgili ve gerekli olan tüm talimatları doğru tamamladıktan sonra oldukça kolay ve pratiktir. Akbank internet bankacılığı şifre alma yöntemleri; müşteri hizmetlerini arayarak almanız dışında bankanın web sitesi üzerinden şifremi unuttum kısmından hem şifre yenileyebilir hem de yeni bir bankacılık şifresi alabilmeniz oldukça kolaydır.

* Akbank axess kredi kartınız var ve iptal ettirmek istiyorsanız makalemizi okuyarak akbank axess kredi kartı nasıl iptal olur hakkında tüm bilgileri alabilirsiniz.