• ALTIN (TL/GR)
  810,17
  % 0,26
 • AMERIKAN DOLARI
  13,5705
  % 0,46
 • € EURO
  15,3771
  % 0,20
 • £ POUND
  18,3708
  % 0,24
 • ¥ YUAN
  2,1365
  % 0,44
 • РУБ RUBLE
  0,1771
  % 1,00
 • /TL
  %
 • BIST 100
  %

Avalanche ve Helium Fiyat Analizleri

Avalanche ve Helium Fiyat Analizleri

AVAX ve HNT Fiyat Analizleri

Aralık ayındaki belirleyici düşüşün ardından Avalanche (AVAX) ve çoğu kripto kurtarıldı. Momentum yavaşlamaya başlasa da, son haftalarda belirli bir olumlu eğilim gördük. Ancak AVAX, 147 $ limitinin üzerine çıkmak için yeterli karı koruyabilir mi? Bu, madeni parayı tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkaracak. Fiyat değişikliğine ve analizine geçmeden önce, işte bazı önemli noktalar:

Son iki gün içinde Avalanche (AVAX), 109 dolarlık 20 günlük EMA’sını geçerek yükseliş momentumunu gösteriyor.

24 saatlik gün içi işlemlerde yaklaşık %3,68 değer kaybetmesine rağmen bu makalenin yazıldığı sırada kripto para 113 dolardan işlem görüyordu.

Avalanche (AVAX)  Fiyat Analizi ve Tahmini

AVAX’a bakan çoğu analist için fiyat değişikliğindeki en önemli şeylerden biri, para biriminin 20 günlük EMA’sının ötesine geçip geçemeyeceğini görmek ve kazançlarını bunun üzerinde tutmaktı. Pekala, AVAX tam olarak bunu iki gün önce yaptı ve son 24 saatte bazı kayıplar görmesine rağmen, hala 20 günlük EMA’nın oldukça üzerinde.

Ancak AVAX, 119.69 dolarda sert bir dirençle karşı karşıya. Madeni para daha önce bu eşiği test etmişti ancak o zamandan beri düştü. Ancak fiyat değişimi 20 günlük EMA’nın üzerinde olduğu sürece 119 doların üzerine bir artış mümkün. AVAX’ı 147 doların üzerine çıkarmak için gereken momentum tetikleyicisi de olabilir.

AVAX Coinlerini Hızlı Kazanmanın En İyi Yöntemleri

Avalanche(AVAX) Satın Almalı mıyım?

Avalanche, Ethereum’un ana rakiplerinden biridir. Bugün en umut verici blockchain projeleri arasında yer alıyor. Uzun vadeli bir yatırımcıysanız portföyünüzde mutlaka AVAX olmalıdır. Ancak son fiyat hareketi kısa vadeli oyunları zorlaştırıyor. Para birimi 20 günlük EMA’sının altına düşmedikçe, kısa vadeli spekülatif ticaret için hazır değildir.

Helium (HNT) son artıştan sonra düşüyor ve  İşte nedeni

Helium (HNT) son haftalarda iyi bir yükseliş ivmesi gösterse de , Helium (HNT) ivme kaybetmeye başladı. Madeni para hala yeşilde olsa da, trend şimdi eğiliyor ve tamamen durabilir. Teknik göstergeler kısa vadeli bir düşüşe işaret ediyor. Daha fazla ayrıntı takip eder, ancak önce bazı önemli noktalar:

 • Helium (HNT) yükseliş ivmesinin bir kısmını kaybetse de, son 7 gün içinde hala yaklaşık %7 yükselişte.
 • Yazının yazıldığı sırada kripto para gün içi ticaretinde %7’lik bir adım atmıştı ve yaklaşık 37.92 dolardan satış yapıyordu.

Helium (HNT) – Fiyat Tahmini ve Analizi

Görünen o ki Helium (HNT) bu tempoyu uzun süre koruyamayacak. 41 doların üzerine çıktıktan sonra kripto para bu kazanımların bir kısmını tersine çevirdi ve 40,92 dolar sınırının altına itti.

Fiyat 35 dolara kadar devam edebilir. Helium’un (HNT) bu fiyat etrafında konsolide olmasını bekliyoruz. Ancak 35 doların altına düşersek, kartlarda düşüş eğilimi olabilir.

Ek olarak, Helium (HNT), çok önemli 200 günlük Basit Hareketli Ortalamasının altında işlem görüyor. Büyük bir artı RSI. Son yedi gün içinde aşırı alımdan nötr hale geldi. Bu, satın alma gücünün hala gelmekte olduğunu gösterebilir.

Helium (HNT) Almalı mıyım?

Bu durum, yatırım hedeflerinize bağlı olarak değişir. Kısa vadeli spekülatif bir yatırımcıysanız Helium (HNT) satın almak için doğru zaman olmayabilir. Düşüş trendine doğru ilerliyor olabilir ve şimdi ticarete girmek istemeyeilirsiniz, ancak uzun vadeli yatırımcılar için fiyatta iyi bir düşüş için birkaç gün daha bekleyin ve satın alın.