• ALTIN (TL/GR)
  810,17
  % 0,26
 • AMERIKAN DOLARI
  13,5705
  % 0,46
 • € EURO
  15,3771
  % 0,20
 • £ POUND
  18,3708
  % 0,24
 • ¥ YUAN
  2,1365
  % 0,44
 • РУБ RUBLE
  0,1771
  % 1,00
 • /TL
  %
 • BIST 100
  %

Denizbank İnternet Bankacılığı Şifresi Alma Yöntemleri

Denizbank İnternet Bankacılığı Şifresi Alma Yöntemleri

Denizbank İnternet Bankacılığı Şifresi Alma Yöntemleri

Denizbank internet bankacılığı şifresi alarak birçok işleminizi şubeye gitmeden telefon, tablet veya bilgisayar yardımı ile halledebilirsiniz.

Denizbank internet bankacılığı şifresi almak istiyorum diyorsanız ilk öncelikle denizbank.com adresine girin. Denizbank’ın web sitesine girdikten sonra sağ üst kısımda yer alan kullanıcı oluştur butonuna tıklayın. Karşınıza çıkan sekmeye ilk önce kart numaranızı girin, kartınızın şifresini ve son olarak da kartınıza ait olan vadeyi giriniz. Kartım mevcut değil diyorsanız başka bilgileriniz girerek de işleminizi tamamlayabilirsiniz. Kartım yok seçeneğine tıklayarak ilk öncelikle kimlik numaranızı girin, kimlik numaranızı girdikten sonra Denizbank’ta kayıtlı olan telefon numaranız ile işleme devam edin. Bu adımları tekrarlayarak unuttuğunuz Denizbank şifrelerini de tekrarlayabilirsiniz.

 

Mobil Deniz Uygulaması

Denizbank İnternet bankacılığı şifre alma yöntemleri nelerdir diye soracak olursanız bir başka alternatif ise Mobil Deniz uygulamasıdır. Mobil Deniz uygulaması sayesinde internet bankacılığı şifrenizi çok kolay bir şekilde alabilirsiniz. Mobil Deniz uygulamasını indirin ve birkaç basit adımda internet bankacılığı kart şifrenizi alın.

Denizbank internet bankacılığı hizmetine ulaşmak çok kolaydır. Denizbank’a ait internet bankacılığı şifreniz yoksa bunu Denizbank şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. Şubelere gitmek istemeyen kullanıcılar ise Denizbank’ın web sitesinden kolaylıkla gerçekleştirebilir. Yeni şifre alma işlemleriniz dışında unuttuğunuz şifrelerinizi de güvenlik adımlarını tamamladıktan sonra tekrar alabilirsiniz. Şifre alma ve şifre yenileme işlemleri için Denizbank şubelerine gitmenize gerek yoktur. Denizbank internet bankacılığı şifremi unuttum diyenler de birkaç kolay adımı geçtikten sonra işlemlerini kolaylıkla halledebilirler.

Denizbank İnternet Bankacılığı Şifresi Alma Yöntemleri Nelerdir

 

SMS İle Şifre Nasıl Alınır?

SMS aracılığıyla şifre almak istiyorsanız; SIFRE yazıp boşluk bırakıp, belirlediğiniz 4 haneli şifreyi yazıp ardından boşluk bırakıp kart numaranızın son dört basamağını yazın ve son olarak da kartınızın arkasında bulunan üç basamaklı sayıyı da yazıp 3280’e SMS aracılığıyla gönderip yeni şifre alabilir veya internet bankacılığı şifrenizi değiştirebilirsiniz.

 

Şifre Güvenliğinde Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Kartınızın güvenliği için kartınızı yalnızca siz kullanın. Güvenliğinizi sağlamak amacıyla şifrelerinizi kimseye söylemeyin. Kartınızın şifresinin bilindiğini düşünüyorsanız kartınızın şifresini değiştirin.

Şifrenizi yazılı olarak hiçbir yerde paylaşmayın, hiçbir yere yazmayın. Şifreyi unuturum diye kuşkulanmanıza gerek yok. Yeni şifre alabilirsiniz.

Şifrenizin tahmin edilebilir bir şifre olmamasına özen gösterin. Örneğin şifrenizi birbirini takip eden rakamlar yapmayın, doğum yılınız yapmayın, telefon numaranızın içinden bir sayı grubu da yapmayın. Bu şifreler tahmin edilebilir şifreler olduğu için güvenlik zafiyeti doğabilmektedir.

Kredi kart veya banka kartı numaranızı, her kim talep ederse etsin şifre bilgileriniz hiç kimse ile paylaşmayın. Satış görevlisi dahil olmak üzere şifrenizin hiç kimse tarafından bilinmediğine emin olun. Bunlara ek olarak kartınızın güvenliğini sağlamak amacıyla düzenli olarak şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Denizbank şifremi unuttum ve Denizbank internet bankacılığı şifresi nasıl alınır sorularına yanıt verdik.

Denizbank İhtiyaç Kredisi hakkında yazımızı okuyabilirsiniz.