• ALTIN (TL/GR)
  810,17
  % 0,26
 • AMERIKAN DOLARI
  13,5705
  % 0,46
 • € EURO
  15,3771
  % 0,20
 • £ POUND
  18,3708
  % 0,24
 • ¥ YUAN
  2,1365
  % 0,44
 • РУБ RUBLE
  0,1771
  % 1,00
 • /TL
  %
 • BIST 100
  %

Denizbank Kredi Kartı

Denizbank Kredi Kartı

Deniz Bank Kredi Kartı

Denizbank, Türkiye’nin en büyük özel bankalarından biridir. İlk kurulduğu günden bu yana, pek çok özel sektör şirketine ve bireysel müşterilerine kredi vermiş ve mevduat kabul etmiştir. Denizbank’ın en meşhur ürünlerinden biri de kredi kartıdır. Denizbank kredi kartı, hemen her mağazada alışveriş yapabildiğiniz, her yerde geçen güzel bir kredi kartı ürünüdür. Başvuru kolaylığından tutunda, talep edilen faizlere kadar pek çok anlamda işe yarar bir kredi kartı ürünüdür. Peki Denizbank kredi kartı başvurusu nasıl yapılır, nasıl Denizbank kredi kartı alınır? Hepsi ve daha fazlası bu içerikte sizleri bekliyor olacak.

Denizbank Kredi Kartı Çeşitleri

Denizbank Kredi Kartı Başvurusu Yapma

Denizbank’ın kredi kartı ürününe başvuru yapmak için online bankacılık kanallarını kullanabilirsiniz. Online bankacılık kanalları üzerinden Denizbank’a erişim sağlayabilir ve kolay bir şekilde kredi kartınızı hemen alabilirsiniz.

İnternet Şubeden Başvurun

 • Denizbank internet şubesi üzerinden başvuru yapabilir ve kredi kartınızı hemen alabilirsiniz.
 • Denizbank mobil bankacılık uygulaması üzerinden de başvuru yapabilir yine bu kanaldan da kredi kartı talep edebilirsiniz.

 

Şubeye Gidin

Denizbank kredi kartını almak için, Denizbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Denizbank şubeleri bu konuda başvurularınızı rahatlıkla almaktadır. En yakın Denizbank şubesine gidin ve başvurunuzu gerçekleştirin. Kimliğiniz ve diğer bilgilerinizle başvurunuzu tamamlayabilir ve rahatlıkla başvuru işleminizi tamamlayabilirsiniz.

 

Denizbank Kredi Kartı Limiti Ne Kadar?

Denizbank kredi kartı limiti, aylık gelirinize, maddi varlıklarınıza göre değişkenlik göstermektedir. Yasal çerçeve içerisinde ilk kez kredi kartı almış kişiler, aylık gelirlerinin en fazla iki katı kadar limitli kredi kartı alabilmektedir. Fakat, kredi kartı kullanım süresi bir yılı geçmiş olan kişiler, aylık gelirlerinin dört katına kadar kredi kartı limiti alabiliyor. Aşağıda bunu ufak bir örnekle açıklamaya çalıştık.

 

Aylık Gelirim 4 bin TL Ne Kadar Kredi Kartı Alabilirim?

Kredi kartını alalı henüz bir yıl olmadıysa, en fazla 8 bin lira limitli bir kart, bir yıl olduysa 16 bin lira limitli kart alabilmek mümkündür. Daha yüksek limit için, ekstra gelir kaynakları göstermek gerekmektedir.

 

Denizbank Kredi Kartı Şifre Alma

Denizbank kredi kartı için şifre almak istiyorsanız birden fazla kanal kullanabilirsiniz. Bunun için en çok tercih edilen kanallar, ATM, ve Denizbank şubeleridir.

 

ATM Aracılığı İle Şifre Alma

Denizbank kredi kartı için şifre alacaksanız, ATM’leri kullanabilirsiniz. ATM’ler bu konuda size yardımcı olabilmektedir. ATM aracılığı ile şifre almak için, kredi kartınızı ATM soketine yerleştirmeniz ve şifre belirlemeniz yeterli olmaktadır.

 

Şubeler Aracılığıyla Şifre Alma

Kredi kartınıza şifre almak için Denizbank şubelerini de kullanabilirsiniz. Bunun için öncelikle en yakın Denizbank şubesine erişim sağlamanız gerekiyor. En yakın Denizbank şubesine kredi kartınız ve kimliğiniz ile giderek şifre alma işlemini hızlı bir şekilde halledebilirsiniz.

 

Denizbank Kredi Kartı Erteleme

Kredi kartı borçlarınızı Denizbank vasıtasıyla erteleyebilirsiniz. Erteleme işlemi için, telefon bankacılığına başvuru yapmanız gerekmektedir. 0 850 222 0 800 adlı numaradan Denizbank müşteri hizmetlerine başvuruda bulunun ve kredi kartı borçlarınızın ertelenmesini talep edin. Banka, talebinizi kısa sürede alacak ve kredi kartı borçlarınızı belli faiz oranı ve şartlar dahilinde erteleyecektir.

 

Denizbank Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır?

Denizbank kredi kartı iptali kolaylıkla yapılabiliyor. Bankaya ait kredi kartını iptal ettirmek için bankanın ilgili numarası üzerinden telefon bankacılığını arayıp iptal başvurusu yapabilir ya da doğrudan şubeleri ziyaret edip iptal işlemi gerçekleştirilebilir.

 

Müşteri Hizmetlerini Arayın

Kart iptali için müşteri hizmetleri yardımcı olabilir. 444 0 800 adlı numarayı arayarak ilgili kredi kartının iptal ettirilmesini talep edebilirsiniz. Banka da hızlı bir şekilde bu konuda size yardımcı olacaktır.

 

Şubeye Gidin

Kredi kartınızı iptal ettirmek için şubeleri de kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey çok basit.

 • En yakın Denizbank şubesine kimliğiniz ve kredi kartınız ile gidiniz.
 • Şubeye ulaştıktan sonra sıra numarası alıp beklemeye başlayın.
 • Sıranız geldiğinde, kart iptali için başvuru yaptığınızdan söz edin.
 • Başvurunuzu hemen onaylayacaklar ve kredi kartınızın iptal edilmesi için çalışacaklar.

 

Denizbank Kredi Kartı Faiz Oranları

Denizbank kredi kartı faiz oranları ne kadar? Denizbank kredi kartınızın faiz oranı, yapılan işleme göre değişiklik göstermektedir. Örneğin, alışveriş yapan biri için Denizbank kredi kartı faiz oranı %1,80 iken, borcunu geciktiren biri için %2,19’dur.

Alışveriş Faiz Oranı Ne Kadar: %1,80

Nakit Çekim Faiz Oranı: %2,19 ( peşin tahsilat)

Gecikme Faiz Oranı: %2,19

 

Denizbank Kredi Kartı Asgari Ödeme Ne Kadar?

Denizbank kredi kartınızın asgari ödeme tutarının ne kadar olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Bu konunun cevabı değişkenlik göstermektedir. Biliyorsunuz kredi kartlarının ne zaman alındığı çok önemli, asgari ödeme oranları buna göre belirleniyor.

 • Kartı alalı bir yıl olduysa yüzde 20 asgari ödeme oranı
 • Kartı alalı bir yıl olmadıysa yüzde 30 asgari ödeme oranı

 

5000 TL kredi kartı borcum var ne kadar ödemeliyim?

Kredi kartı borcunuz 5000 TL ise, bu durumda en az 1000 TL ödeme yapmalısınız. Eğer kartı alalı bir yıl olmadıysa minimum 1500 TL ödeme yapmak zorundasınız.

 

* Diğer bankaların kredi kartları özellikleri hakkında bilgi almak isterseniz tıklayınız.