• ALTIN (TL/GR)
  810,17
  % 0,26
 • AMERIKAN DOLARI
  13,5705
  % 0,46
 • € EURO
  15,3771
  % 0,20
 • £ POUND
  18,3708
  % 0,24
 • ¥ YUAN
  2,1365
  % 0,44
 • РУБ RUBLE
  0,1771
  % 1,00
 • BITCOIN/TL
  525457,177
  % -3,09
 • BIST 100
  %

En İyi 10 Küçük İş Fikri

En İyi 10 Küçük İş Fikri

Bugünlerde, yeni iş fikirleri bulmak, onlara yatırım bulmaktan daha zor görünüyor. Çünkü fikir kârlıysa, yatırımcılar koşarak size gelecektir, ancak en iyi 10 iş fikrine geçmeden önce, bazı şeyleri netleştirmemiz gerekiyor.

 

Hangi küçük işletme fikirleri iyidir?

İyi küçük işletme fikirlerini iyi yapan nedir? Birisi size bunun daha önce görülen veya duyulan bir şey olmaması gerektiğini söylerse, onu dinlemeyin. Var olan bir fikirden çok iyi ve karlı bir iş projesi çıkarılabilir.

 

Dışarıda binlerce yaratıcı küçük işletme fikri var, ancak yalnızca gerçekten sevdiğiniz, inandığınız, keyif aldığınız ve iyi olduğunuz fikri seçmeniz gerekiyor ayrıca bu fikrin başarılı olması ve para kazanması için bir talep olması gerekiyor. Yani, iş fikrinize karar vermeden önce pazar araştırmanızı yapın! Çok fazla rekabet mi var? Rekabet iyidir, bu yüzden paniğe gerek yok.

 

Sonra tekrar, sosyo-ekonomik olaylara (örn. Durgunluk, salgın, doğal afetler vb.) Bağlı olarak iş ortamının ve iklimin her zaman değiştiğini bilmelisiniz. Önemli anlarda nasıl uyum sağlayacağınızı ve döneceğinizi bilmek, iflas ve büyüme arasındaki farkı yaratacaktır.

En İyi 10 Küçük İş Fikri

En İyi Küçük İş Fikirleri

 

Bisiklet tamirciliği

İnsanlığın geleceğe daha yeşil bir yol izlemesi ile bisikletler, son yıllarda popüler bir ulaşım ve eğlence aracı haline geldi. NPD Group’un yaptığı bir araştırmaya göre dağ ve elektrikli bisikletler sarışları en çok artan türler. Aynı şekilde, Covid-19 salgınının bir sonucu olarak, Almanya bisiklet satışlarında bir artış görüyor ve İtalyan hükümeti bisiklet fiyatının % 60’ını karşılıyor.  Bu da bisiklet sayılarını artıracak ve bisiklet tamircileri çok para kazanacak demek.

 

Duvar sanatı

Bu, sanatsal becerilere sahip olanlar için sıcak yeni iş fikirlerinden biridir. Duvar dekoru, son zamanlarda iç tasarımda büyük bir trend haline geldi. Gerçeği söylemek gerekirse, bugünlerde Instagram’da görebileceğiniz tek şey her türden sanatla dolu duvarlar: resimler, fotoğraflar, grafikler, topografya vs. Diğer bir kayda göre, salgın sırasında, evde mahsur kalan insanlar dekorasyon ve tadilat sevgilerini hızla yeniden keşfettiler. Çalışmak için ev ofisi yapmak zorunda kalan insan sayısından bahsetmiyorum bile. Evde kilitli olmak güzel bir yaşam alanına sahip olmanın önemini hepimizin anlamasını sağladı.

 

Öyleyse en iyi yaptığınız şeyi yapın, bir çerçeveye koyun, güzelce paketleyin ve akılda kalıcı bir marka bulun. Her yerde satabilirsiniz: n11.com, hepsiburada.com, kendi e-mağazanız, Instagram, Facebook… seçenekler sınırsız.

 

Ev yapımı yemek dağıtım hizmeti

Ağzımıza ne koyduğumuz konusunda her zamankinden daha fazla bilinçli hale geldik. Vegan, organik, glütensiz, işlenmemiş, vs… Ama ortak noktaları sağlıklı olmaları. Bu çılgınlığı sağlıklı beslenme için kullanın ve onu nakit kaynağa dönüştürün. Fast food için bir zıtlık olarak, ev yapımı yiyecekler geri döndü ve popülaritesi gün geçtikçe artıyor. Bir kez daha, pandeminin bunda da önemli bir etkisi oldu- restoranlar kapalıyken, yemek dağıtımı büyüdü.

 

Eski tarif kitabınızı çıkarın ve menüyü oluşturmaya başlayın. Farklı bir şey sunmaktan korkmayın. Bu yükselen bir niş, ancak rekabet zaten zorlu. Pazarınızı bulun, ihtiyaçlarını dinleyin ve kaliteyi sunun.

 

Üniseks giyim

Beyonce bunu yapıyorsa, o zaman büyük kar elde etmek zorundadır çünkü bu kız asla vasat bir şeye parmaklarını koymaz. Sesi onun en iyi varlığı olabilir, ancak girişimci zihni bunun hemen arkasında. Gerçek şu ki, büyük markalar unisex giyimdeki potansiyeli gördüler ve hemen peşinden gittiler ve küçük işletme topluluğu da öyle. Öyleyse neden pastadan bir parça almıyorsun? Herkese yetecek kadar var. Cinsiyet tarafsızlığının her geçen gün daha fazla tanınmasıyla ilgili konuşmalarla, bu muhtemelen milyon dolar değerinde bir fikirdir. Dahası, toplumumuzdaki değişimler bunun sadece güncel bir eğilim olmadığını, aynı zamanda kalıcı olduğunu ima ediyor.

 

Organik cilt bakımı ve makyaj

Kesin olan bir şey var, temiz cilt bakımı burada kalacak ve önümüzdeki on yıla hükmedecek sıcak yeni iş fikirlerinden biri! Bireyler, kuruluşlar ve şirketler, yetkililerin kozmetik endüstrisinde kötü kimyasalların ve zararlı bileşenlerin kullanımına izin veren güncelliğini yitirmiş yasaları değiştirmesini sağlamak için hareket halindeler. Her zamankinden daha temiz güzellik markaları var ve bunun nedeni artan talep. Halk nihayet kimyasal aşılanmış kozmetiklerin getirdiği riskleri fark etti ve şimdi sağlıklı alternatifler arıyor.

 

 

Sermayesiz veya az sermaye ile yapılacak işler hakkında bilgi almak için TIKLAYIN