• ALTIN (TL/GR)
  810,17
  % 0,26
 • AMERIKAN DOLARI
  13,5705
  % 0,46
 • € EURO
  15,3771
  % 0,20
 • £ POUND
  18,3708
  % 0,24
 • ¥ YUAN
  2,1365
  % 0,44
 • РУБ RUBLE
  0,1771
  % 1,00
 • BITCOIN/TL
  743300,119
  % 0,69
 • BIST 100
  %

Etiler Marmaris Bayilik Şartları Nelerdir

Etiler Marmaris Bayilik Şartları Nelerdir

İçerik

Etiler Marmaris Bayilik Şartları

 

Türkiye’nin en tanınmış gıda firmalarından biri olan Etiler Marmaris, 50 yılı aşkın süredir faaliyet göstermektedir. Tamamen bayilik sistemi ile çalışan ve bunu yaparken de büyük başarı elde ettiğini iddia eden Etiler Marmaris, bayilik yoluyla ağlarını kaliteli bir şekilde genişletmeye ve büyütmeye devam ediyor.

Türkiye’nin birçok şehrinde şubeleri bulunan Etiler Marmaris, gıda sektöründe yıllar önce başlayan tüketim alışkanlığına mükemmel derecede cevaplar geliştirdi. Müşteriler her zaman Etiler Marmaris şubelerinden kaliteli hizmet aldıklarını belirtmişlerdir. Söylediğimiz gibi Etiler Marmaris bayilik üzerine çalışıyor ve koşulları karşılayabilirseniz siz de bu kaliteli markanın bir parçası olabilirsiniz.

Hamburger, kahvaltı, döner, soğuk sandviç ve köfte Etiler Marmaris’te sunulan ürünlerden sadece birkaç örnektir. Ayrıca Etiler Marmaris, gıda sektöründe hızla ve elbette kaliteli bir şekilde pazar lideri konumuna gelmeyi başardı. Tüketicilerine daha fazla hizmet verebilmek için şube sayısını da beklenenden daha fazla sayıda artırmıştır.

Etiler Marmaris bayisi satın alıp siz de Etiler Marmaris’in kaliteli şubelerden biri olabilirsiniz. Bayilik almak, sıfırdan başlamak zorunda kalmadan bir iş kurmanın en makul yollarından biridir. Etiler Marmaris bayileri düşündüğünüzden daha yüksek aylık gelir elde edebilir.

 

Bayilik Almak için Şartlar Neler?

 

Bayilik satın almak isteyen herkesin merkezin eğitimlerine katılması zorunludur.

Etiler Marmaris merkez reklam ve tabelaları iş yerinde asılmalıdır.

Bayilik yapmak isteyen kişiler yaptıkları işi benimsemeli ve geliştirmek için sürekli uğraşmalıdır.

Etiler Marmaris bayisi, hem yayaların hem de otomobillerin yoğun olduğu bir yerde bulunmalıdır.

Etiler Marmaris bayiliği almak için bu şartları sağladığınızdan emin olduktan sonra başvurmanızda fayda var.

Tipik bir Etiler Marmaris bayiliği açmak için 300 ile 350 bin TL’lik bir yatırım gerekiyor. Yatırım şartlarını sağlayan kişiler hızlı ve kolay bir şekilde bayilerini açarak para kazanmaya başlayabilirler.

Etiler Marmaris bayilerinin farklı seviyelerde satışları vardır. Aylık olarak geleneksel bir Etiler Marmaris bayisi en az 100 bin Türk Lirası kazanıyor. Etiler Marmaris yetkililerine göre ortalama 300 bin TL’lik yatırımın bayiye geri dönüş süresi 36 ay civarında. Bir başka deyişle kaliteli bir hizmet ve sıkı çalışma ile 36 ayda 300 bin lira kazanılabilir.

Etiler Marmaris, bayilerinden satışlarının bir yüzdesini alarak para kazanıyor. Etiler Marmaris yetkililerine göre, bayilerin aylık cirolarının %3’ü kadar aylık komisyon ödemeleri gerekiyor. Yani aylık cirosu 200 bin TL olan bir bayi, Etiler Marmaris’e toplam 6.000 TL ödemek zorundadır.

Etiler Marmaris ayrıca reklam katılım ücreti olarak satışların bir yüzdesini alıyor. Yetkililer bu oranın kabaca %2 olduğunu söylüyor. Yani cirosu 200 bin lira olan bayiden markanın internet, televizyon ve radyoda tanıtımı için kullanılacak 4000 lira reklam ücreti alınıyor.

Etiler Marmaris bayisi almak için resmi web sitesindeki bayilik başvuru formunu doldurmak yeterlidir. Formunuz yetkili personele iletildikten sonra evraklar incelenir ve olumlu veya olumsuz yanıt alırsınız.

Etiler Marmaris karlılık sorunu yaşayan bayilere çeşitli kampanyalar oluşturuyor ve ücretsiz ürün tedariği sağlamak gibi çeşitli destekler veriyor. Bayiler kazançlarını ve gelişimlerini bu şekilde geri kazanabiliyor.

Etiler Marmaris, Türkiye’nin her yerinde bayilikler sunduğu için girişimcilerin de yer adına yakışır bir yer bulmasına yardımcı oluyor.

Etiler Marmaris, tüm bayilerinin her zaman karlı olması için elinden gelen her şeyi yapıyor. Hatta bayilerin ürün maliyetlerini düşürerek daha fazla para kazanmasını ve bayilerin şirketlerini süresiz olarak yönetebilmelerini sağlamak için ellerinden geleni yapıyorlar.

Etiler Marmaris, girişimcilerde özgüven, hedef odaklı çalışma ve geçmiş mesleki deneyim gibi özellikleri de arıyor.

Etiler Marmaris, tüm malzemeleri depodan sağladığı için çok karlı bir iş modeli olarak düşünülüyor. Tüm ürünler depodan taze olarak teslim edildiğinden bu konuda asla herhangi bir zorluk yaşamıyor ve yaşatmyorlar.

Etiler Marmaris’in bayi ağı, 15 ilde 60 lokasyon ile büyümeye devam ediyor. Markanın hedefi önce tüm Türkiye’ye sonra da tüm dünyaya ulaşmak olarak belirtiliyor. Etiler Marmaris, aktif ve eğitimli ekibi ve farklı lezzetleri ile kazanan bayi politikasında ilerliyor.

Etiler Marmaris markasının 444 9 384 numarası sadece bayilik almak isteyenler içindir. Bu numarayı bayilik hakkında bilgi almak için mesai saatleri içinde olmasına özen göstererek dilediğiniz gibi arayabilirsiniz.