• ALTIN (TL/GR)
  810,17
  % 0,26
 • AMERIKAN DOLARI
  13,5705
  % 0,46
 • € EURO
  15,3771
  % 0,20
 • £ POUND
  18,3708
  % 0,24
 • ¥ YUAN
  2,1365
  % 0,44
 • РУБ RUBLE
  0,1771
  % 1,00
 • /TL
  %
 • BIST 100
  %

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar ( Gelir Belgesi Olmadan )

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar ( Gelir Belgesi Olmadan )

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Ev hanımlarına ihtiyaç kredisi müjdesi. Bildiğiniz üzere bankalar dan kredi almak zordur. Normal sigortalı bir çalışan için kredi veren bankalar zorluklar çıkarırken ev hanımlarına bu konuda daha esnek ve destek olmaktadırlar. Maaş bordrosu talep edildiği zaman gelir belgesi olmayan ev hanımları Halkbank, Vakıfbank, Ziraat Bankası gibi devlet bankalarının yanı sıra ING Bank, Yapı Kredi Bankası, Akbank, İş Bankası ve Akbank özel banka şubelerinden şahsen başvurunuzu yaparak kredi çekme olanakları mevcuttur. Şartsız, gelir belgesiz ev hanımlarına kredi veren bankalar hakkında detaylı bilgileri sizler için araştırdık ve derledik.

Ev Hanımlarına Kredi ve Kredi Kartı

Gelişen bankacılık ve finans sektöründe günümüzde artık 18 yaşını doldurmuş her birey gelir belgesi olsun veya olmasın ihtiyaç doğrultusunda bankalar dan kredi talep edebilmektedir. Ev hanımları da kredi ihtiyaçlarında bankalara giderek gelir belgesiz kredi çekme olanaklarından faydalanabilmektedirler. Son zamanlar da artan işsizlik ve ekonomik durum dan kaynaklı bankalar gelir belgesi istemeden kredi verme işlemlerini yapmaktadır.

Ev Hanımlarına Kredi veren bankalar

Bankalar dan kredi kartı veya kredi almak isteyen ev hanımları , gelirleri olmadıkları ve istenilen şartları yerine getiremediklerinden dolayı kredi ürünlerinden faydalanamamaktaydı. Bazı ev hanımları da geçmiş te kullandıkları krediler de ödeme gecikmesi veya ödeme yapmamalarından dolayı kredi notu ve puanları düşük olurdu. Bankalar bu konular da çok hassas ve dikkatlidir. Kredi geçmişi ve puanı düşük olan bireylere kredi verme konusunda problem çıkartabilmektedir. Ancak bu şartlar da biraz olsun esneklik gösteren bankalar gelir belgesiz ev hanımlarına kredi veya kredi kartı gibi ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Her türlü nakit ihtiyaç doğrultusunda bankalar dan kredi çekme imkanı ve yeni iş açacak olan ev hanımlarına destek kredileri de bankalar tarafından sunulmaktadır.

Ev Hanımlarına Kredi Şartları Neler ?

 • Çekeceğiniz kredide uzun vade kabul edilmez.
 • Kredi çekebilmek için üzerinize olan bir malı ipotek göstermeniz gerekmektedir. ( Bu şartlar banklara göre değişkenlik göstermektedir. )
 • Size ait herhangi bir yasal ve idari takibin bulunmaması
 • İpotek gösterilecek mal işin eşinizden onaylı yazılı beyan
 • Kredi notunuzun yüksek olması gerekmekte
 • Ek geliriniz var ise ( kira v.b ek geliriniz var ise belgeli olarak bankaya vermeniz taktirde kredi miktarınız ve kabulu daha kolay olmaktadır. )
 • Kefil göstermeniz gerekebilir ( Kredi puanı yüksek, maaş bordosu yüksek birini kefil göstermeniz işlerinizi kolaylaştıracaktır.

Bu şartlar bankalara göre farklılık göstermektedir. Bu şartları yeterince karşılıyor iseniz kredi çekme işiniz bir hayli kolay olacaktır.

Ev hanımlarına eşlerinin maaşları doğrultusunda kredi kullandıran bankalar bireysel ihtiyaç kredilerinde 24 ay vade imkanı sunmaktadır. Kira geliri olan veya üzerinize herhangi kayıtlı tapu belgesi ile kredi veren bankalar a yapacağınız kredi başvurularınız ile ev hanımlarına özel kredi imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar 2021

Genellikle bankalar kredi başvurusunda bulunan kişilerden gelir belgesi, maaş bordrosu gibi aylık kazancınızı belgelemenizi isterler. Bazı bankalar da tam tersine imzasız, belgesiz kredi vermektedirler. Özellikle ev hanımlarının ihtiyaçlarını karşılamak için belgesiz kefilsiz kredi veren bankalar bulunmaktadır. Bireysel ihtiyaç kredi talepleriniz de başvuru yapabileceğiniz belgesiz kefilsiz kredi veren bankalar ;

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar
 1. Cepteteb
 2. Ziraat bankası
 3. Yapı Kredi Bankası
 4. İş Bankası
 5. N Kolay
 6. Aktif Bank
 7. En Para ( Finans Bank )
 8. ING Bank
 9. Denizbank
 10. PTT Bank
 11. Akbank
 12. Şekerbank

Siz de ev hanımı iseniz ve bireysel ihtiyaç kredisine ihtiyacınız var ise yukarı da belirttiğimiz ev hanımlarına kredi veren bankalara başvuru yapabilirsiniz.