• ALTIN (TL/GR)
  810,17
  % 0,26
 • AMERIKAN DOLARI
  13,5705
  % 0,46
 • € EURO
  15,3771
  % 0,20
 • £ POUND
  18,3708
  % 0,24
 • ¥ YUAN
  2,1365
  % 0,44
 • РУБ RUBLE
  0,1771
  % 1,00
 • /TL
  %
 • BIST 100
  %

Evden Yapılabilecek İş Fikirleri

Evden Yapılabilecek İş Fikirleri

İçerik

Evden Yapılabilecek İş Fikirleri

Evden yapılabilecek iş fikirleri evden yapılabilecek birçok işten ek gelir elde ederek ev ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz.

Evden ek iş fikirleri arayarak birçok ev tabanlı iş fikri bulabilir ve size uygun olan iş fikirlerini kolayca değerlendirebilirsiniz. Ayrıca birkaç kişiden oluşan gruplarla bazı iş fikirleri yapmak daha mantıklı olacaktır.

Sizce evden yapılabilecek işler nelerdir ve o iş modeline geçmek ister misiniz? Özellikle mevcut durum nedeniyle çoğu kişi bir süredir evden çalışma modelini kullanıyor ancak işler normale döndükten sonra bile tam zamanlı olarak devam ettirmek isteyenler de var. Günümüzde internetin sunduğu imkanlar sayesinde evden iş kurmak ve başarıya ulaşmak geçmişe göre çok daha yaygın.

Hepsinden iyisi, yeni bir ev işine başlamanın maliyetleri oldukça düşük olabilir. Tipik olarak, tek ihtiyacınız olan bir bilgisayar, bir web sitesi ve başarılı olma isteğidir.

Düşük Sermaye, Evden Çalışma

İşte bu makalede ele alacağımız ev işi fikirleri:

Freelance yazarlık

Sanal asistan

Sosyal medya yönetimi

Blog yazmak

Grafik tasarımcı

Web geliştiricisi

Dijital reklamcılık

Bir e-ticaret mağazasının sahibi

Kursları çevrimiçi sat

Kendi kitaplarınızı yayınlayın

Bağımsız bir siteye katılın

Veri girişi yapmak

Ürettiği veya sahip olduğu ürünleri satmak

Stok fotoğraf / video satmak

Fotoğraf çekmek

Evcil hayvan bakıcılığı

Koçluk yapmak

Müzik öğretimi

Planlanan etkinlik

Elektronik tamircisi

Kişisel şef / yemek hizmeti

Pişirdiğiniz ürünleri satmak

Evde yapılabilecek işlere dair size en uygun evde iş fikrini seçme zamanı. Aslında evde yapılabilecek ek işler arasından hangisini seçtiğin gerçekten önemli değil, ilk etapta kabul etmen gereken bir şey var. Bir gecede milyoner olmayacaksın.

Aslında, başlangıçta oldukça küçük miktarda kazanacaksın, ancak zamanla emek sermayenizin faydalarından yararlanabileceksiniz. Yarın yüksek bir yere ulaşabilmek için hemen bir evde iş fikrine başlamalısınız. Zamanınız para kazanmak için daha fazla evde iş modeli bulmanıza yardımcı olacak. Bu nedenle, zamanınızı daha verimli kullanmak için pasif gelir akışları yaratmaya odaklanın, böylece yarıştan çıkıp önemli olan şeylere odaklanabilirsiniz. Ancak o zaman caddeleri fethedebilir ve evde yapılabilecek işler aracılığıyla iyi para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Para kazandıracak iş fikirleri için şu makaleleri de inceleyebilirsiniz. Para Kazandıracak 5 İş Fikri, En İyi 10 Küçük İş Fikri, Üniversite’de Para Kazanabileceğiniz 7 İş Fikri, Evde Para Kazandıracak İş Fikirleri, Sermayesiz veya Az sermaye ile yapılabilecek İş Fikirleri