• ALTIN (TL/GR)
  810,17
  % 0,26
 • AMERIKAN DOLARI
  13,5705
  % 0,46
 • € EURO
  15,3771
  % 0,20
 • £ POUND
  18,3708
  % 0,24
 • ¥ YUAN
  2,1365
  % 0,44
 • РУБ RUBLE
  0,1771
  % 1,00
 • /TL
  %
 • BIST 100
  %

Finansbank İhtiyaç Kredisi

Finansbank İhtiyaç Kredisi

Finansbank İhtiyaç Kredisi

Finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranları ne kadar? İhtiyaç kredisi, tüketicilerin en çok tercih ettiği, tatil, konaklama, bireysel finansman ihtiyaçlarında verilen kredilerdir. Maksimum vade süresi 36 ay olup, faiz oranı en yüksek olan kredi türüdür. İhtiyaç kredilerinde temel amaç, ihtiyacı karşılamaktır. Bu nedenle ihtiyaç kredisi çekerek konut veya araç alımı amaçlanamaz. Fakat her ihtiyaç kişinin kendi gelirine göre şekillendiğinden, geliri yüksek kişiler daha yüksek taksit ödeme gücüne sahip olduklarından daha fazla kredi alabilirler.

·         Finansbank İhtiyaç Kredisi En Fazla Ne Kadar Alınır?

·         İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı Finansbank

·         İhtiyaç Kredisi Geri Ödeme Koşulları

·         Finansbank İhtiyaç Kredisi Şartları

·         Finansbank İletişim Bilgileri

Finansbank İhtiyaç Kredisi En Fazla Ne Kadar Alınır?

QNB Finansbank tarafından verilen ihtiyaç kredisi ürününden yararlanabileceğiniz maksimum tutar aylık gelirinize göre şekillenmektedir. Biliyorsunuz ki, bir bankadan alabileceğiniz en yüksek kredi, aylık taksitleri gelirinizin yarısını geçmeyendir. Örneğin ayda 5,000 TL maaş alıyorsanız en fazla 2,500 TL taksidi olan bir ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

·         Ayda 4.000 TL maaş alıyorsanız, alabileceğiniz en yüksek ihtiyaç kredisinin geri ödeme tutarı 72 bin lira olacaktır.

·         Aylık geliriniz 6.000 TL ise, geri ödeme tutarı 108 bin lira olan bir ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Söz konusu tutarlara, faizler, vergiler ve diğer kredi giderleri dahil edilmiştir.

Finansbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı

QNB Finansbank en düşük kredi faiz oranı %1,39’dur. 36 aya kadar vadelerle alabileceğiniz ihtiyaç kredisi başvurunuzu hemen internet ortamında tamamlayabilirsiniz.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi Geri Ödeme Koşulları

QNB Finansbank’ın sunduğu ihtiyaç kredilerinin geri ödeme koşulları, aldığınız miktara o günkü faizlere ve kredi notunuza göre değişkenlik gösterir. Faiz oranı, her müşteride aynı değildir, kredi notu yüksek müşteriler daha düşük faiz oranları ile kredi alabilirler.

·         15.000 TL ihtiyaç kredisi; bu miktardaki kredinin geri ödeme koşulları çok caziptir. 36 ay vade ile alacağınız kredinin aylık taksit tutarı sadece 557 liradır. Vade bitiminde toplam 20 bin lira civarı bir geri ödeme yapmanız gerekiyor.

QNB Finansbank İhtiyaç Kredileri

30.000 TL ihtiyaç kredisi; bankadan alacağınız bu miktardaki kredinin aylık geri ödeme koşulları çok caziptir. Söz konusu kredinin aylık taksiti 1.115,15 TL olup, 36 aylık vade süresi için geçerli miktardır.

QNB İhtiyaç Kredisi Şartları

Bankadan ihtiyaç kredisi alabilmek için belli başlı şartları yerine getirmeniz beklenmektedir. Bu şartlar aşağıda belirtiliyor.

·         Kredi notu, düşük, çok düşük veya orta olmamak.

·         Daha önce haciz kaydı açılmamış olmak.

·         Borçlarını düzenli ödemiş olmak.

·         70 yaşın üzerinde olmamak

·         20 yaşın altında olmamak

·         Düzenli gelir elde ediyor olmak.

·         Sosyal Güvenlik Kurumu numarasına sahip olmak. (Serbest çalışanlar için BAĞ-KUR)

QNB Finansbank İletişim

Bankayla kredi konusunda iletişime geçmek için aşağıda verdiğimiz numaraları kullanabilirsiniz. Söz konusu bu numaralar gerek ihtiyaç kredisi ile alakalı gerek diğer konularla alakalı pek çok konuda size yardımcı olabilecek bilgi verebilecek hizmetler barındırmaktadır.

·         QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri: 0850 220 85 73

·         QNB Finansbank Mail Adresi: [email protected]