• ALTIN (TL/GR)
  810,17
  % 0,26
 • AMERIKAN DOLARI
  13,5705
  % 0,46
 • € EURO
  15,3771
  % 0,20
 • £ POUND
  18,3708
  % 0,24
 • ¥ YUAN
  2,1365
  % 0,44
 • РУБ RUBLE
  0,1771
  % 1,00
 • /TL
  %
 • BIST 100
  %

Finansbank İnternet Bankacılığı Şifresi Alma Yöntemleri

Finansbank İnternet Bankacılığı Şifresi Alma Yöntemleri

Finansbank İnternet Bankacılığı Şifresi Alma Yöntemleri

Bugün neredeyse tüm insanların bankalardan ve internet bankacılığından gerçekleştirdiği birçok finans işlemi vardır. Finansbank İnternet Bankacılığı Şifresi Alma Yöntemleri ile şifrenizi aldıktan sonra internet bankacılığı ile finans işlemlerini çok kolay yapabilirsiniz.

Teknoloji ve yazılım uygulamalarının gelişmesiyle internet bankacılığı alanında da çok ciddi ilerlemeler olmuştur. Bankalarda uzun süreler beklemeye gerek kalmadan birçok işlem daha güvenli bir biçimde internet bankacılığıyla yapılabilmektedir. Birçok insan tarafından güvenilir bulunmadığı yanılgısı sebebi ile hala kullanılmamakla birlikte bu tür uygulamaları kullanan kişi sayısı her geçen gün artmaktadır.

Finansbank İnternet Bankacılığı Nasıl Kullanılır?

Finansbank internet bankacılığı hizmetini kullanmak için öncelikle Finansbank’ın web sitesine giriş yapılmalıdır. Ana sayfada yer alan internet şubesi sekmesine tıklanır. Daha sonra müşteri numarası veya eğer banka müşterisiyseniz Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranız ile birlikte finans şifrenizi girerek Finansbank internet şubesine giriş yapmayı sağlayabilirsiniz. Finansbank güvenli bir hizmet için finans şifrenizi girdikten sonra bu işlemi sizin yaptığınızdan emin olmak için sistemde kayıtlı olan cep telefonu numaranıza tek kullanımlık bir şifreyi kısa mesaj olarak gönderir. Kısa mesaj olarak gönderilen bu şifreyi ‘’sms şifresi’’ alanına girerek güvenli bir şekilde bankacılık işlemlerinize başlayabilirsiniz. Ayrıca cep telefonunuzda Finansbank cep şubesi uygulaması varsa tek kullanımlık şifre telefonunuza mobil bildirim olarak gelecektir. Finansbank Cep şubesi üzerinden gelen bildirimin içerisindeki şifreyi ‘’mobil bildirim şifresi’’ alanına girerek bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Son olarak Finansbank internet bankacılığına kare kod ile giriş yapmak için Finansbank cep şubesi mobil uygulamasının ana sayfasında bulunan kare kod işlemleri menüsünden internet şubesine girişe tıklayarak sayfadaki kare kodu okuttuktan sonra Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızı ve Finansbank internet bankacılığı şifresi ile giriş yaparak banka işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Finansbank İnternet Bankacılığı Şifresi Alma Yöntemleri

Finansbank Finans Şifre Nasıl Alınır?

Finansbank finans şifresi; Finansbank cep şubesine, Finansbank internet şubesine ve Finansbank çağrı merkezine giriş işlemlerinde kullanılır. Finansbank finans şifreniz 6 haneli rakamlardan oluşur.  Bu şifre kullanıcıya özel şifredir. Diğer bankacılık işlemlerinde, kredi kartlarında ve hesap kartlarında olduğu gibi banka personeli dahil hiç kimseyle paylaşılmamalı ve doğum tarihi, telefon numarası, kimlik numarası ve benzeri kolay tahmin edilebilecek numaralar olmamalıdır. Finansbank finans şifrenizi aşağıda belirtilen yöntemlerle alabilirsiniz.

 • Finansbank mobil uygulamasından
 • Finansbank web sitesinden
 • Finansbank ATM cihazlarından
 • Finansbank çağrı merkezinden
 • Finansbank banka şubelerinden

Finansbank web sitesi ya da cep şubesinden şifre alırken kredi kartı ya da banka kartı kullanarak işlem yapabilirsiniz. Bu bilgilere ek olarak güvenliğinizi sağlayabilmek adına sadece sizin bildiğiniz ek bilgilerle Finansbank finans şifrenizi alabilirsiniz.

QNB Finansbank Kredi kartı başvurusu yapma hakkında bilgi için yazımızı okuyabilirsiniz.