• ALTIN (TL/GR)
  810,17
  % 0,26
 • AMERIKAN DOLARI
  13,5705
  % 0,46
 • € EURO
  15,3771
  % 0,20
 • £ POUND
  18,3708
  % 0,24
 • ¥ YUAN
  2,1365
  % 0,44
 • РУБ RUBLE
  0,1771
  % 1,00
 • /TL
  %
 • BIST 100
  %

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Şifresi Alma Yöntemleri 2021

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Şifresi Alma Yöntemleri 2021

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Şifresi Alma Yöntemleri

Garanti bankası internet bankacılığı şifresi alma yöntemleri; öncelikle garanti bankasının uygulamasına ya da web sitesine giriş yapılmalıdır. Sonra şifremi unuttum üzerinden şifre alabilirsiniz.

Garanti Bankası Şifre Alma

Garanti bankası şifre alma; SIFRE yazarak kartınızda yer alan son 6 haneyi ve de anne kızlık soyadınızın bulunduğu kısımdan ilk 2 harfini alarak  kartınızın arkasında olan güvenlik kodunun ise ilk 2 hane şeklindi alıp son olarak aralarında belirli biçimde boşluk bırakıp 3340’a mesaj göndererek alabilmeniz oldukça mümkündür. Ayrıca da 444 0 333 numarasını arayarak Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi’ne ulaşabilir ve de  kart şifresi almak istediğinizi belirterek şifrenizi alabilirsiniz. Bunların yanı sıra banka şubesine de giderek şifre almanız oldukça kolaydır.

Garanti Bankası İnternet Bankacılığı Şifresi Alma Nasıl Yapılır

Garanti İnternet Bankacılığı Şifresi Alma

Bu zamanlarda sokağa çıkma yasakları sebebi ile bankalar da genellikle internet üzerinden işlemler yapılmaktadır. Garanti internet bankacılığı şifresi alma yöntemi olarak öncelikle garanti bankası uygulamasını play stor üzerinden indirmek ya da web üzerinden garanti bankasına giriş yapılması gerekmektedir. Uygulama üzerinden talimatlar eşliğinde bilgilerinizi girerek şifrelerinizi kolaylıkla 7/24 olarak alabilmektesinizdir. Bunun yanı sıra uygulama üzerinden ya da web üzerinden şifremi unuttum kısmından da şifrenizi yenileyip yeni bir şifre almanız oldukça mümkündür.

Garanti Bankası Şifre Alma Yöntemleri

Garanti bankası üzerinden şifre almak isteyen bireylerin bankanın web sitesi yani resmi internet sitesine üzerinden garanti bankası sayfasına girmesi gerekmektedir. Bankanın ise internet sitesine girdiğinizde hemen anında şifre butonuna basmanız  gerekmektedir. Garanti bankası şifre alma yöntemleri bu tıklama işlemi sonrasında bireysel olarak ya da ticari bir müşteri seçenekleri ile çıkacaktır. Bu işlem sonrasında ise uygulamanın ya da web sitesinin istemiş olduğu bilgileri girerek şifre almanız oldukça kolaydır.

Garanti İnternet Bankacılığı Şifre Alma Yöntemleri

Bazı sebeplerden dolayı dışarı çıkma imkanı bulamayan ya da dışarı çıkamayan bireyler için garanti internet bankacılığı şifresi almak önemli bir konu olmuştur. Birçok işlem garanti bankası web sitesi veya uygulaması üzerinden yapılabilmektedir. Uygulama üzerinden ya da web sitesi üzerinden şifre almak talimatları doğru tamamladıktan sonra oldukça kolay ve pratiktir. Garanti bankası internet bankacılığı şifre alma yöntemleri; müşteri hizmetlerini arayarak almanız dışında web sitesi üzerinden şifremi unuttum kısmına tıklayarak hem şifre yenileyebilir hem de yeni bir garanti bankası şifresi alabilmeniz oldukça kolaydır, saat kısıtlaması yoktur.