• ALTIN (TL/GR)
  810,17
  % 0,26
 • AMERIKAN DOLARI
  13,5705
  % 0,46
 • € EURO
  15,3771
  % 0,20
 • £ POUND
  18,3708
  % 0,24
 • ¥ YUAN
  2,1365
  % 0,44
 • РУБ RUBLE
  0,1771
  % 1,00
 • BITCOIN/TL
  537596,677
  % 0,61
 • BIST 100
  %

Garanti Bankası Kredi Kartı

Garanti Bankası Kredi Kartı

Garanti Bankası Kredi Kartı

Garanti Bankası, Türkiye’nin en köklü ve en büyük özel bankasıdır. Kurulduğu ilk günden bu yana çalışmalarını sürdüren ve büyük bir banka olma yolunda adımlar atan Garanti Bankası’nda hesap açtırmak ve kredi kartı almak çok kolaydır. Sizlerde Garanti Bankası’nda hesap açtırmak ve kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız, içeriğimizi okumaya devam edebilirsiniz.

Garanti bankası kredi kartı ve özellikleri

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu Yapma

Garanti Bankası kredi kartı başvurusu yapmak için pek çok bankacılık şubesini kullanabilir ve bu konuda yardım alabilirsiniz. Bunlar arasında en popüler olanı, internet sitesi üzerinden kredi kartı başvurusu yapmaktır.

 

İnternet Sitesi Üzerinden Başvuru Yapın

https://www.garantibbva.com.tr/tr adresinden, Garanti Bankası’na erişim sağlayabilir ve hızlı bir şekilde kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz.

 

Telefon Bankacılığını Kullanarak Başvuru Yapın

Garanti Bankası kredi kartına telefon bankacılığı kullanarak da başvurabilirsiniz. Aşağıda vermiş olduğumuz telefon numarası üzerinden müşteri görevlisiyle görüşebilir ve hemen kredi kartı başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Telefon Bankacılığı Numarası: 444 0 333

 

Garanti Bankası Kredi Kartı Limiti Ne Kadar?

Garanti Bankası kredi kartı limiti, aylık gelirinize göre değişkenlik göstermektedir. Herkes gelirine göre belirlenen limitlerle kredi kartı kullanabilmektedir. Garanti Bankası kredi kartı limiti, aynı zamanda kredi kullanım süresine göre de değişkenlik gösterebilir.

Kredi Kartı Alalı Bir Yıl Olduysa

Bu durumda en fazla aylık gelirinizin dört katına kadar limit verilmiş bir kart alabilirsiniz. Bu da ayda 5 bin lira gelir elde eden birinin en fazla 20 bin lira limite sahip bir kart alabileceği anlamına gelir.

Kredi Kartı Alalı Bir Yıl Olmadıysa

Kredi kartınızı alalı henüz bir sene olmadıysa bu durumda aylık gelirinizin en fazla iki katına kadar limitlendirilmiş bir kart ürünü alabilirsiniz. Bu da ayda 5 bin lira gelir elde eden birinin en fazla 10 bin lira limitli bir kart alabileceği anlamına gelir.

 

Garanti Bankası Kredi Kartı Şifre Alma

Garanti Bankası kredi kartınız için şifre almak istiyorsanız, SMS bankacılığını ve ATM’leri ve Garanti Bankası şubelerini kullanabilirsiniz. Bunları deneyerek rahatlıkla kredi kartı şifre alma işlemi tamamlanabilmektedir.

 

SMS Bankacılığı Kullanarak Kredi Kartı Şifre Alma

Kredi kartınız için şifre almak istiyorsanız, SMS bankacılığını kullanabilirsiniz. SIFRE yazın ve kartınızın son altı hanesini, annenizin kızlık soyadının ilk iki harfini ve kartın arkasındaki güvenlik kodunun ilk iki hanesini aralarında boşluk bırakıp 3340’a SMS göndererek alabilirsiniz, ayrıca bunlara ek olarak 4440 333 adlı numarayı arayarak da kredi kartınız için şifre almak mümkün oluyor.

 

Şube Üzerinden Kredi Kartı Şifre Alma

Banka şubelerini kullanarak da şube üzerinden kredi kartınıza şifre almanız pek tabii mümkün. Bunun için ilk olarak en yakındaki Garanti Bankası şubesine erişmeniz gerekmekte. Ardından kimlik bilgilerinizle beraber banka şubesine giriyor ve kredi kartım için şifre almak veya varsa değiştirmek istiyorum diyorsunuz. Tüm bu işlemlerin ardından en fazla 10 dakika içerisinde kredi kartınız için şifre alıyor ve tüm işlemleri kısa sürede tamamlıyorsunuz.

 

Garanti Bankası Kredi Kartı Erteleme

Garanti Bankası’nda yer alan kredi kartı borçlarınızı ertelemek için, Garanti Bankası’nın sunduğu pek çok işlem kanalını kullanabilirsiniz. Bunun için size sunulan bankacılık kanalları;

 • Şube Bankacılığı
 • Telefon Bankacılığı
 • Online Bankacılık

 

Şube Bankacılığı Üzerinden Kredi Kartı Erteleme

Şube bankacılığını kullanarak kredi kartı erteleme işlemini rahatlıkla yapabilirsiniz. Bunun için ilk olarak, en yakındaki Garanti Bankası şubesine erişmeniz gerekmektedir. Şifre ve kimlik bilgilerinizle beraber, müşteri görevlisinin yanına gidin ve kredi kartı borçlarınızı ertelemek istediğinizi bildirin. Banka görevlisi bu isteğinizi alacak ve borcunuzu düşük faiz oranları ile rahatlıkla erteleyecektir.

 

Telefon Bankacılığı Kullanarak Kredi Kartı Borç Erteleme

 

Telefon bankacılığı kullanarak kredi kartı borçlarınızı ertelemek için, Garanti Bankası’nın müşteri hizmetleri telefon numarasını aramanız gerekmektedir.

Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 0 333

 

Garanti Bankası Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası’nda bulunan kredi kartınızı kısa sürede rahatlıkla iptal edebilirsiniz. Bunu yapmak için Garanti Bankası şubelerini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Garanti Bankası şubelerine, kimliğiniz ve diğer iletişim bilgilerinize ulaşın ve kredi kartınızı iptal etmek istediğinizi belirtin. Gişe görevlisi isteğinizi alacak ve kısa sürede kredi kartınızın iptal işlemini sağlayacaktır.

 

Garanti Bankası Kredi Kartı Faiz Oranları

Garanti Bankası kredi kartı faiz oranı, yapılan harcama tipine ve çeşidine göre değişmekte ve farklı oranlarda tahsil edilebilmektedir. Örnek verecek olursak, alışveriş işlemi için ayrı, taksitli işlemler için ayrı, nakit para kullanımı için de yine ayrı faiz oranı tahsil ediliyor. Bu nedenle net bir şekilde şu kadar faiz alınıyor demek pek doğru değil.

 

Alışveriş Faiz Oranı

%1,89

Nakit Çekim Faiz Oranı

%1,89

Taksitli Alışveriş Faiz Oranı

%1,89

Gecikme Faiz Oranı

%2,09

 

Garanti Bankası Asgari Ödeme Oranı Ne Kadar?

Garanti Bankası asgari ödeme oranı değişkendir. Kartı alma sürenize bağlı bir oran olan, asgari ödeme oranı, kart kullanım süresine göre değişkenlik arz eder. Garanti Bankası kredi kartınızı alalı bir yıl olduysa asgari ödeme oranı %30, Garanti Bankası kredi kartınızı alalı bir yıl olduysa %20 oranında asgari ödeme oranınız bulunacaktır.

 • Toplam kredi kartı borcunuz 2 bin liraysa ve kartı alalı bir yıl olduysa asgari ödeme tutarınız 400 TL olacaktır.
 • Kartı alalı henüz bir yıl olmadıysa, toplam asgari ödeme tutarınız 600 TL olacaktır.

 

* Garanti bankası ihtiyaç kredisi hakkında bilgi almak için tıklayınız.

* Garanti bankası kazançlı kasko hakkında