• ALTIN (TL/GR)
  810,17
  % 0,26
 • AMERIKAN DOLARI
  13,5705
  % 0,46
 • € EURO
  15,3771
  % 0,20
 • £ POUND
  18,3708
  % 0,24
 • ¥ YUAN
  2,1365
  % 0,44
 • РУБ RUBLE
  0,1771
  % 1,00
 • /TL
  %
 • BIST 100
  %

Garanti Kazançlı Kasko Nedir?

Garanti Kazançlı Kasko Nedir?

Garanti Kazançlı Kasko Nedir?

Garanti Bankası ve Eureko Sigorta tarafından yapılan işbirliği ile garanti kazançlı kasko ürünü araç sahiplerine sunuluyor.

 Garanti kazançlı kasko ürünü, modüler bir yapıya sahip olması nedeniyle, araç sahiplerine dilediği teminatı çıkarıp, dilediği teminatı ekleme olanağı sağlayan; kişiselleştirilebilir bir kasko olmakla birlikte, oldukça büyük bir fiyat avantajı da sağlamaktadır.

Garanti Bankası tarafından belirtilen bilgilere göre; kazançlı kasko kişiye özel kasko statüsünde oldukça önemli bir kasko ürünüdür. Garanti Bankası müşterisi olan araç sahipleri, Garanti İnternet mobil uygulaması, Garanti internet bankacılığı ve garanti.com.tr üzerinden  kolay bir şekilde kazançlı kasko yaptırabiliyor. Ayrıca Garanti Bankası tarafından, Garanti Bankası kredi kartı ve Garanti Bonus özelliği bulunan kredi kartları ile ödeme yapan kişilere, kazançlı kaskoda %10 Bonus kazanma fırsatı sunuluyor. Garanti müşterisi olmasanız bile aracınız için Garanti.com.tr adresi üzerinden kazançlı kasko yaptırma imkanınız bulunuyor.

Garanti Kazançlı Kasko Nedir ve Nasıl Yapılır

 Garanti Kazançlı Kasko Özellikleri

Garanti kazançlı kasko özellikleri, birçok şekilde karşımıza çıkıyor. Tamamıyla kişiye özel bir kaskoya sahip olmak isteyen kişiler, bu kasko ürününü tercih ediyor. Garanti Bankası Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, Garanti Bankası’nın müşterilerine daima hayatlarını ve yapacakları işlemleri kolaylaştırarak, değerli olduklarını hissettirmek adına yapılan çalışmaları arasında yer alan kazançlı kaskonun, yenilikçi ürünler sunmayı felsefe haline getirmiş Garanti Bankası tarafından hayata geçirildiği açıkça ifade ediliyor. Kazançlı kasko ürünü, hem Garanti Bankası müşterisi hem de Garanti Bankası müşterisi olmayan araç sahipleri tarafından büyük ilgi görüyor.

2016 Garanti Bankası tarafından dijital kanallar üzerinden tüm araç sahiplerine sunulmaya başlanan kazançlı kasko, araç sahipleri tarafından uçtan uca tanımlanabildikleri için dijital satın alma tecrübesini de yaşamalarını sağlıyor.

Garanti Kazançlı Kasko Avantajları

Tüketiciler tarafından Eureko Sigorta güvencesi altında olan bu kazançlı kasko aynı zamanda internet üzerinden kolay bir şekilde satın alınabiliyor. Araç sahipleri bu kazançlı kasko ürünü ile kendi İhtiyaç ve isteklerine bağlı olarak poliçelerinin mevcut teminatlarını belirleyebiliyor. Bu sayede araç sahipleri ihtiyaçları bulunmayan teminatlar için ödeme yapmama seçeneğini kendileri belirleyebiliyorlar. Bu durum kazançlı kaskonun kişiye özel kasko olmasını sağlıyor. Bunun dışında anlaşmalı servis indirimi ve peşin hasarsızlık gibi ek özellikler ve müşterilere sunulan ekstra indirimler arasında yer alıyor.

Kasko yaptırmayı düşünüyorsanız, kazançlı kasko yaptırmak sizin için en iyi seçeneklerden biridir. Garanti şubeleri, Garanti mobil ve Garanti bankası internet sitesi üzerinden gerçekleştireceğimiz ziyaretler sonucu kazançlı kasko avantajlarından özel bir şekilde yararlanabilirsiniz.

 

* Garanti bankası ihtiyaç kredisi ihtiyaçlarınız da ilgili yazımızdan banka faiz oranlarını öğrenebilirsiniz.