• ALTIN (TL/GR)
  810,17
  % 0,26
 • AMERIKAN DOLARI
  13,5705
  % 0,46
 • € EURO
  15,3771
  % 0,20
 • £ POUND
  18,3708
  % 0,24
 • ¥ YUAN
  2,1365
  % 0,44
 • РУБ RUBLE
  0,1771
  % 1,00
 • BITCOIN/TL
  565461,302
  % 1,44
 • BIST 100
  %

Gelir Belgesi İstemeden Kredi Veren Bankalar

Gelir Belgesi İstemeden Kredi Veren Bankalar

Gelir Belgesi İstemeden Kredi Veren Bankalar

Garanti Bankası, Ziraat Bankası, Vakıf bank gibi önemli banka firmaları gelir belgesiz kredi vermemektedirler. Fakat bazı banka firmaları herhangi bir gelir belgesi olmadan, kefil istemeden senetsiz kredi vermektedirler. Faiz oranlarının yükselmiş olmasıyla birlikte kredi kullanan kişi sayısı da azalmış bulunmaktadır. Bankalar bu sebepten dolayı müşteri bulamadıkları için gelir belgesi olmayan kişilere yönelmektedirler. Ve bazı şartlar karşısında kredi vermeye başlamışlardır.

Gelir Belgesiz Kredi Çekmenin Şartları

Banka firmaları gelir belgesi olmayan kişilere kredi vermekten kaçınırlar. Herhangi bir geliriniz yoksa bankalarda bozuk sicil kaydınız varsa ve düzenli kullanmış olduğunuz kredi kartınız bulunmuyorsa bankalar size kredi vermek istemezler. Banka firmaları kredi kartı müşterilerine önem vermektedirler bu sebepten dolayı borçlarınızı zamanında ödemek sizin için büyük avantaj sağlayacaktır. Sizin kredi kartı borçlarınızı zamanında ödemeniz kredi notunuzun daha yüksek seviyede olmasını sağlar ve istediğiniz krediyi çekebilmeniz de size yardımcı olur. Belirtmiş olduğumuz şartları yerine getirmeniz gerekmektedir aksi takdirde bankalardan belgesiz kredi çekemezsiniz.

Gelir Belgesiz Ve Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Kredi notu düşük olan kişilere kredi veren banka firmaları ile kefil gösterilmeden gelir belgesiz kredi veren bankaları alt alta sıralamak gerekirse;

 • Türkiye Ekonomi Bankası
 • Ak Bank
 • Finans Bank (En para)

Türkiye Ekonomi Bankası

Türkiye Ekonomi Bankası müşterilerine belge, senet ve kayıt gibi işlemlerle uğraşmadan başvuru yapabilecekleri kredi paketi sunmaktadır. Kredinin onaylanabilmesi için daha önceki işlemleriniz önem taşımaktadır. Bankaya ait olan bir kredi kartını kullanmanız, sürekli müşteri olmanız ve borcunuzun olmaması gerekmektedir. Başvurunuzu yapmak için İnternet şubesinden giriş yaparak ihtiyaç kredisi bölümünü seçip karşınıza çıkan bilgileri doldurmanız yeterli olacaktır.

ekonomi bankası
TEB Gelir Belgesiz Kredi Veren bir Bankadır

AK Bank

İnternet’ten AK Bank şubesine girip istediğiniz kredi miktarını ve vadesini seçerek başvuru yapabilirsiniz. Faiz oranları tercih etmiş olduğunuz miktara ve vadesine göre değişiklik gösterebilir.

Online Gelir Belgesiz Kredi Alma

Finans Bank (En Para)

En Para İnternet şubesi ya da cep şubesinden başvurunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz. Başvuru esnasında sizden herhangi bir kefil veya belge istenmez. Kredi taksitlerinizi belirtildiği gibi vaktinde eksiksiz bir şekilde ödemeniz gerekmektedir.