• ALTIN (TL/GR)
  810,17
  % 0,26
 • AMERIKAN DOLARI
  13,5705
  % 0,46
 • € EURO
  15,3771
  % 0,20
 • £ POUND
  18,3708
  % 0,24
 • ¥ YUAN
  2,1365
  % 0,44
 • РУБ RUBLE
  0,1771
  % 1,00
 • /TL
  %
 • BIST 100
  %

Teb İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Teb İhtiyaç Kredisi Başvurusu

TEB’in avantajlı dünyasından derhal yararlanabilir, 7/24 kredi müracaatsunda bulunabilirsiniz.

Size en yakın TEB şubesine giderek kredinizi kullanabilir ya da isterseniz kredinizi şubeye gitmeden kullanmak ve ayrıntılı verilere erişmek amacıyla müracaat kanallarımızı inceleyebilirsiniz.

Kullanmış olduğunuz ihtiyaç kredinizin faizi, pazardaki faiz seviyesi farklılıklerinden etkilenmez ve kredi vadesi süresince sabit kalır.

İhtiyaç Kredisi Nedir ?

İhtiyaç kredisi, eğitim, tatil, yol, giyim, seyahat gibi bireysel harcamalarınız ya da hizmet alımlarınız amacıyla lüzumlu nakit ihtiyaçlarınızılarınızı karşılayarak geri ödemelerinizi uzun vadede yapabileceğiniz bir finansman aracıdır.Bu sayede ihtiyaçlarınızı ertelemenize lüzum kalmadan, bütçenize ideal taksitlerle ödeme planınızı yaratarak istediğiniz harcamayı yapabilmiş olursunuz.TEB İhtiyaç Kredinizi, 36 aya varan uzun vade üstünlükleri ile kullanabilir, geri ödemelerinizi bütçenize ideal taksitlerle gerçekleştirebilirsiniz.

İhtiyaç Kredisinin Özellikleri Nelerdir?

Standart ihtiyaç kredisi ürünüdür.3 – 36 ay arası vadelerde kullanılabilir.3 ay erteleme özelliğine sahiptir.Faiz ve vade oranları müşteri özelinde Findeks notuna göre farklılık gösterebilir.TEB Müşterisi iseniz; CEPTETEB İnternet Şubesi, Mobil Uygulama ve teb.com.tr’den basitçe başvurabilir, onaylandığı anda derhal kullanabilirsiniz.TEB Müşterisi değilseniz; teb.com.tr’den basitçe başvurabilirsiniz. Başvurunuz onaylandığı takdirde; size en yakın TEB Şubesi’ni ziyaret ederek (https://www.teb.com.tr/en-yakin-teb-sube-atm/) evraklarınızı imzaladıktan sonra kredinizi kullanabilirsiniz. Faiz ve vade oranları müşteri özelinde kredi notuna göre farklılık gösterebilir.TEB pazar koşullarına göre kampanya koşullarında farklılık yapabilir.TEB onaylanan kredinin tüketimi amacıyla son kararı verme, kefil ve ek belge isteme, faiz seviyesinı değiştirme hakkına sahiptir.Findeks notunuza göre değişen faiz oranlarında kullanılabilir.

Teb İhtiyaç Kredisine Nasıl Başvurulur ?

‘Hemen Başvurun’ butonuna tıklayarak adımları takip edebilir, size en yakın TEB Şubesine giderek müracaat talebinde bulunabilir ya da CEPTETEB Mobil Bankacılık Uygulaması, CEPTETEB İnternet Şubesi ve TEB Telefon Şubesi’nden müracaatnuzu basitçe gerçekleştirebilirsiniz.Gerekli Belgeler sekmesinden müracaatnuz amacıyla lüzumlu olan belgeleri görüntüleyebilirsiniz.Dilerseniz TEB Telefon Şubesi 0850 200 0666 numaralı hattımızı arayarak 7/24 ihtiyaç kredisi müracaatsunda bulunabilirsiniz.Farklı kullanım amaçlarına yönelik hazırladığımız kredi paketleriyle sizi rahatlatacak finansman çözümlerimiz ile hep yanınızdayız. Bütün ürünlerimizi incelemek ve size en ideal krediden yararlanmak amacıyla ihtiyaç kredileri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.