• ALTIN (TL/GR)
  810,17
  % 0,26
 • AMERIKAN DOLARI
  13,5705
  % 0,46
 • € EURO
  15,3771
  % 0,20
 • £ POUND
  18,3708
  % 0,24
 • ¥ YUAN
  2,1365
  % 0,44
 • РУБ RUBLE
  0,1771
  % 1,00
 • BITCOIN/TL
  743300,107
  % 0,69
 • BIST 100
  %

ING Bank Kart Şifresi Alma

ING Bank Kart Şifresi Alma

ING Bank Kart Şifresi Alma

ING Banka kartı ya da kredi kartı size posta yolu ile teslim edilir. Banka şubeleri aracılığı ile de kartınızı alabilirsiniz. Zarfın içerisinde bulunan kartı çıkardıktan sonra ilk kez kullanım için kart şifresi oluşturmanız gerekir. İNG Bank kart şifresi alma nedir diye merak ediyor iseniz sizler de yazımızdan bu konuya ilişkin yararlanma sağlayabilirsiniz. Güvenilir şekilde kart şifresi almak adına mutlaka sistemin kolay yönlerini bu hususta keşfetmeye hazır olun. Kart şifrenizi aldıktan sonra, banka kartınızı hem alışveriş için kredi kartı gibi kullanabilir hem de ATM aracılığı ile para çekim talebi oluşturursunuz.

ING Bankası’ nın en popüler banka kartı Turuncu Kart olarak bilinmektedir. Size gönderilen kartlar için yeni sistem temassız kart özelliğidir. 350 TL üst limitine kadar, tüm ödemeleriniz için temassız özelliğinden yararlanmanız yeterlidir. Bunun için temassız alışverişe kartı aldıktan sonra açmanız gerekir. Bu alışverişlerde 350 TL limite kadar kart şifresi girmeden alışveriş yapabilirsiniz. Bunun için de ilk alışverişiniz kart şifresi olarak yapılmak zorundadır. Peki kartı aldıktan sonra kart şifresini nasıl alırsınız?

!!!ING Bank Kredi Kartı hakkında detaylı bilgi için TIKLAYINIZ.!!!

ING Bank Kart Şifresi Nasıl Alınır?

ING Bank kart şifresi alma işlemi farklı şekillerde gerçekleşmektedir. Bunun için en belirgin adımları açıklayacağız.

SMS yolu ile şifre alma

Mobil aracılığı ile şifre alma

İnternet şubesi aracılığı ile şifre alma

SMS Yolu İle Şifre Alma

İlk yöntem SMS aracılığı ile şifre alma durumudur. Bankada kayıtlı olan güncel cep telefonu aracılığı ile SIFRE yazarak boşluk bırakmanız ve size gönderilen kartın son dört hanesini yazmanız gerekir. 2205 numarasına SMS yolu ile gönderim sağlarsanız, otomatik olarak şifreniz size gelecektir. Gelen şifreyi kartınızı ATM’ ye takarak ilk kullanımda değiştirmeniz istenecektir. Kendi şifrenizi bu şekilde belirleyebilirsiniz.

Mobil Aracılığı İle Şifre Alma

ING Bank Mobil aracılığı ile şifre alım işlemlerini sağlayabilirsiniz. Bunun için ING uygulamasını akıllı cep telefonunuza yüklersiniz. Mobil şifresi oluşturursunuz. Bununla Mobil kısma girer ve bana özel>ayarlar> şifre işlemleri kısmını tek tek tıklarsınız. Burada kart şifresi oluşturma bölümünü tıklar ve kendi kart şifrenizi belirlersiniz.

İnternet Şubesi Aracılığı İle Şifre Alma

ING Bank internet şubesi aracılığı ile kart şifresi alma işlemleri de mobil şube kullanımına benzer. Mobil ve internet şubesi kullanmak için aynı şifreye ihtiyaç vardır. Bu şifre ile ING Bank internet şubesine giriş yaparsınız. Ayarlar> Hesaplar ve kredi kartları> kart işlemleri> kart şifre işlemi adımlarını bu hususta takip ederek direkt yeni şifre oluşturursunuz. Kendi kart şifrenizi kendiniz belirlediğiniz için ATM aracılığı ile sonradan şifre değiştirme işlemi yapmanıza da gerek kalmayacaktır.

Görüldüğü üzere şifre alma işlemlerini kullanmak için birçok yöntem bulunuyor. Kullanıcıya kolaylık sağlaması açısından siz de hangi yöntemine en yakın geliyor ise onu kullanarak şifre oluşturma hususunda pratik anlar yaşayabilirsiniz.