• ALTIN (TL/GR)
  810,17
  % 0,26
 • AMERIKAN DOLARI
  13,5705
  % 0,46
 • € EURO
  15,3771
  % 0,20
 • £ POUND
  18,3708
  % 0,24
 • ¥ YUAN
  2,1365
  % 0,44
 • РУБ RUBLE
  0,1771
  % 1,00
 • /TL
  %
 • BIST 100
  %

İnternetten Para Kazandıran Siteler

İnternetten Para Kazandıran Siteler

İnternetten Para Kazandıran Siteler

İnternetten para kazandıran siteler Para kazandıran sitelerden para kazanmak için çalışırken sitelerin ne kadar güvenilir olduğunu merak etmeniz gerekiyor.

İnternetten para kazanma ülkemizde bu sitelerle son yıllarda karşılaşıyoruz. İnternette gelir getirici siteler olarak birçok işletmeye rastladık. Ancak bu sitelerin en güveniliri bile iflas etti ve kullanıcıların parası içeride kaldı.

Evden çalışmanın yaygınlaştığı bu zamanlarda evde ek gelir elde etmek isteyenler için birçok alternatifi aşağıda sıraladım.

Ayrıca yatırım yapmadan para kazanan siteler arasında günlük ödeme yapan siteler, Türkçe para kazandıran siteler veya bedava para kazandıran siteleri inceleyerek ilk kazancınızı elde edebilirsiniz.

1. Mobrog

İnternette yapabileceğiniz şeyler arasında yatırım yapmadan para kazanan çok sınırlı sayıda site bulunmaktadır. Bu nedenle para sitesi mobrog anket uygulamaları ile aynı şekilde çalışır. Bu sitede anket doldurarak para kazanabilirsiniz. Mobrog’da tamamladığınız anketlerden en az 1 TL kazanmanız mümkün. En fazla 10 TL kazanabilirsiniz.

Mobrog, dünyanın birçok ülkesinde faaliyet gösteren karlı bir sitedir. Dolayısıyla bu işi profesyonelce yaptıklarını söyleyebilirim. Bu siteden para kazanmak istiyorsanız, dolduracağınız anketleri dikkatli bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Özellikle, anketleri tutarlı bir şekilde tamamlamanız gerekir. Çünkü bir ankette farklı cevaplar verirseniz sistem sizi tespit edip cezalandırabilir.

2. Myiyo

Anket doldurarak para kazanan sitelerden biri de Myiyo. Şirketin merkezi Almanya’dadır. Şirket, çeşitli konularda kullanıcı anketleri sunmaktadır.

Siteye üye olmak için öncelikle Myiyo web sitesine gitmeniz gerekmektedir. Ardından kayıt ol butonuna tıklıyorsunuz. Ardından ilginizi çeken konularda küçük bir anket göreceksiniz. Orada gerekli işaretleri yaptıktan sonra bekleme zamanı.

Sitede görünecekler ve doldurmanızı istedikleri anketleri size e-posta ile gönderecekler. Gelen e-posta anketini açıp doldurduktan sonra size bir ücret ödenir. Belirtilen oran 1 ila 5 avro arasında olabilir. Bu tür anketleri doldurup 20 Euro’ya ulaştıktan sonra paranızı çekebilirsiniz.

3. Napolyon

Türk araştırma şirketlerinden Napolyon’un para kazanma sitesi şu anda 1 milyon civarında üyeye sahip. Siteye üye olan kullanıcılar çeşitli ilgi ve tercihlerine göre ayrılmaktadır. Soruşturmanın sağlıklı işlemesi için bu ilgi alanlarına göre araştırmalar yapılır. Arama siteleri gibi olmadığı için fiziksel bir yorgunluğunuz yok.

* Telefondan Para Kazanma Yolları hakkında bilgi almak ister misiniz? Hemen makalemizi okuyabilirsiniz.