• ALTIN (TL/GR)
  810,17
  % 0,26
 • AMERIKAN DOLARI
  13,5705
  % 0,46
 • € EURO
  15,3771
  % 0,20
 • £ POUND
  18,3708
  % 0,24
 • ¥ YUAN
  2,1365
  % 0,44
 • РУБ RUBLE
  0,1771
  % 1,00
 • /TL
  %
 • BIST 100
  %

Odeabank Kimin? Odeabank Sahipleri Kim?

Odeabank Kimin? Odeabank Sahipleri Kim?

Odeabank Kimin? Odeabank Sahipleri Kim?

Odeabank kimin? Odebank sahipleri kimler, Odeabank nasıl kuruldu, Odebank hizmetleri neler, Odeabank müşteri hizmetleri telefon numarası, odebank resmi internet sitesi gibi aklınıza gelen tüm soruların cevaplarını sizler için hazırladık.

Odeabank Açılış Süreci

Odeabank ülke genelinde bankacılık sektörü içerisinde olan 49’uncu banka olarak faaliyet göstermeye başlamıştır. Ülkede kurulmuş olan yabancı bankalardan bir tanesi olan yabancı sermayeli mevduat bankası, Bank Audi Sal’nin ülkedeki 0 iştiraki olarak 15 Mart 2012’de kurulmuş olan bir anonim şirkettir. 2012 yılının Haziran ayında faaliyet iznini almak için Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) başvuruda bulunarak, 2 Ekim 2012 tarihinde faaliyet iznini almış ve çalışmalarına başlamıştır.

Odeabank Kimin?

2012 yılı itibari ile ilk şubesini Maslak’ta açmış olan Odeabank daha sonrasında aralık ayı itibari ile ikinci ve üçüncü şubesini de açarak ülke genelindeki şube sayısını arttırmaya başlamıştır. Odeabank’ın hisse sahibi Bank Audi grubunu merkezi yeri Lübnan’dır. Ülke genelinde faaliyet göstermekte olan yabancı sermayeli mevduat bankası olan Odeabank, 300 milyon dolar sermayeyle ülkede çalışmalarını başlatmıştır.

 

Odeabank Sahipleri

Yaklaşık olarak 5.000’e yakın personel sayısına sahip olan Odeabank 10 yönetim kurulu üyesine sahiptir. Bu yönetim kurulu içerisinde Samir Hanna, Youssef Nasr, Raymond Wadih Audi, Dr. Imad Itani, Dr. Marwan Ghandour, Dr. Freddie Baz, Hatem Ali Sadek, Ayşe Korkmaz, Abdullah İbrahim Hobayb ile Hüseyin Özkaya bulunmaktadır. Yönetim kurulu içerisindeki tüm ortakları payı ise ’un altına olup, bu dilimin üzerinde paya herhangi bir ortak sahip değildir.

Samir Hanna Audi Bank CEO’su olup, ortaklık payı ise %0,104 oranlarındadır. Freddie Baz ise Audi Bank CFO’su olup, ortaklık payı ise yine %0,104 oranlarınadır. Raymond Audi de Audi Bank yönetim kurulu başkanı olup, ortaklık payı da aynıdır. Diğer ortakların payları ise Bak Audi Saradar Group %82.688’dir.

Lübnan, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da faaliyet göstermekte olan Odeabank geniş hizmet yelpazesi ile çalışmalarını sürdürmekte olan bankalar arasında sayılabilmektedir. Bank Audi grubu Türkiye’de dahil olmak üzere 11 ülkede hizmet vermeye devam etmektedir. Yatırım ve ticari alanlar gibi pek faaliyet göstermesinin yanı sıra bankacılık sektörü içerisinde de önemli bir yer edinmektedir. Bank Audi Lübnan’da en büyük ve lider bir grup olmakla birlikte bünyesinde 80 şube ile en fazla şube sayısına sahip olarak bölgede hizmet vermekte olan en gelişmiş 20 banka arasında yerini almaktadır.

Odeabank Hizmetleri

Odeabank müşterilerine bireysel ve ticari olarak hizmet vermektedir. Bireysel olarak ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi, ev kredisi ( konut kredisi ) gibi ihtiyaçlarınızda uygun faiz oranları ile odeabank hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Ticari olarak da hizmet vermekte olan odebank ticari ihtiyaç kredilerinizde, proje finansman ihtiyaçlarınız da yanınızda.

Odeabank İnternet Bankacılığı

Odeabank müşterilerine, kullanımı ve arayüzü kolay bir internet şubesi kurmuştur. Tüm bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla yapabilmenize imkan sağlayan odebank’ın resmi web sitesi https://www.odeabank.com.tr/

Odeabank İletişim Bilgileri

Banka müşterileri ihtiyaçları doğrultusunda odeabank iletişim bilgilerini kullanarak bankaya ulaşabilmektedirler. Odeabank adresi, genel müdürlük telefon numarası, mail bilgileri, müşteri hizmetleri telefonu aşağıdaki gibidir.

Odeabank Genel Müdürlük Adresi

Odeabank genel müdürlüğü nerede? Odeabank’ın merkezi İstanbul’dadır.

Adres: Esentepe Mahallesi Büyükdere Cad. Levent 199 Apt. No:199/119 Şişli/İstanbul

Odebank Genel Müdürlük Telefon Numarası: +90 212 304 84 44

Odeabank Müşteri Hizmetleri

Banka müşterileri sorunlarını veya sorularını en kolay şekilde cevabını alabileceği nokta tabi ki müşteri hizmetleridir. Odeabank müşteri hizmetleri telefon numarasını tuşlayarak sizlerden istenilen bilgileri eksiksiz verdiğiniz sürece, müşteri hizmetleri yetkilisi ile görüşme imkanınız bulunmaktadır. Odeabank Müşteri Hizmetleri telefonu 444 8 444 dür.

 

* Türkiye de faaliyet gösteren bankalar ve hizmetleri hakkında bilgi almak için tıklayınız.