• ALTIN (TL/GR)
  810,17
  % 0,26
 • AMERIKAN DOLARI
  13,5705
  % 0,46
 • € EURO
  15,3771
  % 0,20
 • £ POUND
  18,3708
  % 0,24
 • ¥ YUAN
  2,1365
  % 0,44
 • РУБ RUBLE
  0,1771
  % 1,00
 • /TL
  %
 • BIST 100
  %

Para Kazandıran Mobil Uygulamalar

Para Kazandıran Mobil Uygulamalar

Para Kazandıran Mobil Uygulamalar

Para kazandıran mobil uygulamalar akıllı cep telefonlarına yüklenen birçok uygulama ile para kazanabilirsiniz.

Çok basit ve etkili para kazanma uygulamaları ile evde otururken bile para kazanabilirsiniz. Çoğunun Türkçe dil desteği olmasa da; Kolayca para kazandıran birçok uygulama var. Para kazanma siteleri gibi para kazandıran uygulamalar da var! Elbette bu uygulamalar sayesinde çok zengin olacağınızı söyleyemem. Ancak elektrik faturanız, telefon faturanız vb. Bu uygulamalarla ücretsiz olarak alabilirsiniz. Para kazandıran mobil uygulamalar ile tüm uygulamaları aynı anda kullanabilir ve hepsinden düzenli olarak para kazanabilirsiniz.

>>>Telefondan Para Kazanma Yolları ile ne kadar para kazanılır merak ediyorsanız TIKLAYIN!!<<

1- Google Ödüllü Anketler ile Para Kazanma

İlk uygulamamız şimdilik sadece Android kullanıcıları için mevcuttur. Kaydolmak için Google Surveys Rewards’ı Android telefonunuza indirin. Ardından, yanıtlamanız için genellikle haftalık olan periyodik anketler gönderilir.

2- Slidejoy ile Para Kazanma

Android ile başladık, Android kullanıcıları için özel bir uygulama olan Slidejoy ile devam edelim. Android kullanıcıları bu uygulama ile akıllı telefonlarının kilit ekranına bir reklam yerleştirir. Uygulama, bu reklamı akıllı telefonunuza yerleştirdiğinizde size ayda 20 dolara kadar kazandırabilir. Uygulama ile ilgili diğer birçok detayı akıllı telefonunuza indirerek görebilirsiniz.

3- Airbnb ile Para Kazanma

Şimdi Airbnb ile IOS ve Android kullanıcıları için çok para kazandırabilecek bir uygulama sunmaya geldim. Bu uygulama size evinizde kullanmadığınız bir odayı veya daireyi kiralama fırsatı verir.

Basit arayüzü ile kayıt defterinizi oluşturduktan sonra talimatları takip etmeniz ve kiralamak istediğiniz yerin detaylı bilgilerini paylaşmanız yeterli. Daha sonra kiralama hakkında bilgi almak isteyenler ile iletişime geçerek rezervasyon yaptırır.

4- Yandex Toloka ile Para Kazanma

Uygulamayı indirdikten sonra yapay zeka odaklı başka bir çalışma prensibi bulmaya hazır olun! Yandex Toloka, yaptığınız görevler için size ödeme yapar. İşte tercih edilen para kazandıran mobil uygulamalar!

Aslında bu uygulama Yandex Ödüllü Anketler olarak da adlandırılabilir. Yandex Toloka ile para kazanma yöntemi size bazı görevler veriyor. Bu görevler genellikle, Yandex arama motoru tarafından listelenen sonuçların doğruluğunu ve güvenilirliğini artırmak için hataları tespit etmekten veya eksik bilgileri doldurmaktan oluşur.

5- Money App ile Para Kazanma

Bu uygulama ile kullanıcıların görüşlerine başvurulmaktadır. Kullanıcılar fikirlerini ifade edebilir, oyun oynayabilir, mağazadaki ürünleri inceleyebilir veya bazı hizmetleri test ederek sürece katılabilirler.

>> İnternetten Para Kazandıran Siteler hakkında makaleyi de okuyabilirsiniz. <<