• ALTIN (TL/GR)
  810,17
  % 0,26
 • AMERIKAN DOLARI
  13,5705
  % 0,46
 • € EURO
  15,3771
  % 0,20
 • £ POUND
  18,3708
  % 0,24
 • ¥ YUAN
  2,1365
  % 0,44
 • РУБ RUBLE
  0,1771
  % 1,00
 • BITCOIN/TL
  552275,208
  % -2,82
 • BIST 100
  %

QNB Finansbank Vadeli Altın Hesabı Nasıl Açılır? 2021

QNB Finansbank Vadeli Altın Hesabı Nasıl Açılır? 2021

QNB Finansbank Vadeli Altın Hesabı Nasıl Açılır?

QNB Finansbank Vadeli Altın Hesabı Nasıl Açılır? Faydası nedir? QNB Finansbank ayrıcalığıyla küpe, yüzük, bilezik gibi her ayarda her türlü ziynet eşyalarının gram cinsinde çevrilerek altın hesabı oluşturabilme imkânına sahip olacaksınız. İstediğiniz ziynet eşyalarınınız getirerek Finansbank altın hesabı olan şubelere girebilir ve ziynet eşyalarınızın değerini İstanbul altın Rafinerisindeki uzman ekip tarafından görebilirsiniz.

Ziynet eşyalarınızın gram cinsinden ne kadar altın olduğunu öğrenebilir ve Finansbank vadeli altın hesabında aktarabilirsiniz. Dilerseniz vadesiz altın hesabınızdaki altınlarınızı Finansbank vadeli altın Hesabı’na aktararak saklayabilir hem de faiz oranından yararlanabilirsiniz. Altınlarınızı 24 ayar altın cinsinden değerlendirme imkânına sahip olacaksınız.

QNB Finansbank Vadeli Altın Hesabı Açtırma

QNB Finansbank Altın Hesabı Ücretleri

Altınlarınızı bankaya getirdiniz takdirde herhangi bir işletim ücreti alınmayacaktır. Açmış olduğunuz Finansbank vadeli altın hesabı sizden herhangi bir hesap işletim ücreti alınmayacaktır. Sizlerde bu sayede altınlarınızı hem bankada saklayabilir hem de faizinden yararlanabilirsiniz.

Minimum 10 gram altınla açabileceğiniz Finansbank vadeli altın hesabı sizlere aylık 0, 5 gram ile 100 gram arasında dilediğiniz tutarda alım satım yapma imkânı sağlamaktadır. Dilerseniz kredi kartınızla veya mevduat hesabında otomatik altın alımı yapabilir ve belirlediğiniz tarihte kartınızdan otomatik olarak para çekilerek altın hesabınıza altın yatırımı yapabilirsiniz.

100 bin TL’ye kadar olan altınlarınız sigorta altında olacaktır. Bu sigorta kapsamında da sizlerden herhangi bir ücret alınmayacaktır. Ara dönemlerde ise sizlere Finans Bank bir gram ile 10000 gram arasında altın alımı yapma imkânı sağlamaktadır. Finans Bank vadeli altın hesabı açarak altınlarınızı minimum 5 yıl 10 yıl vadeli verebilirsiniz. Vade sonrasında altınlarınızı faiziyle birlikte herhangi bir kesinti olmadan toplu bir şekilde çekebilme imkânına sahipsiniz.

 

QNB Finansbank vadeli altın hesabı nasıl açılır?

QNB Finansbank Vadeli Altın Hesabı Nasıl Açılır

Finansbank vadeli altın hesabı açmak için dilerseniz tüm Finansbank şubeleri uğrayabilirsiniz. Bu yolla vadeli altın hesabı açarak altınlarınızı hesabınıza yatırabilirsiniz. Bir başka yolu ise Finans Bank internet bankacılığı şubesi yoluyla altın hesabı açarak mevduat hesabınızdan ya da Kredi kartınızdan Finans bank’ın belirlemiş olduğu miktarlarda altın alımı yaparak hesabınıza altın yatırabilirsiniz.

Bir başka yol ise telefonlarınızdan altın yazıp 2272’e SMS göndererek altın hesabı açabilirsiniz.

Bu şekilde altın hesapları açabilir ister internet üzerinden hesabınıza altın alabilirsiniz. İsterseniz Finansbank ATM’lerinden altın alım yapabilirsiniz ve hesabınızda altın birikimi yaparak faiz oranlarında yararlanma imkânına sahip olabilirsiniz.

* HSBC Bank Altın hesabı açmak ile ilgili yazımızı okuyabilirsiniz.