• ALTIN (TL/GR)
  810,17
  % 0,26
 • AMERIKAN DOLARI
  13,5705
  % 0,46
 • € EURO
  15,3771
  % 0,20
 • £ POUND
  18,3708
  % 0,24
 • ¥ YUAN
  2,1365
  % 0,44
 • РУБ RUBLE
  0,1771
  % 1,00
 • /TL
  %
 • BIST 100
  %

Vakıfbank Vadeli Altın Hesabı Nasıl Açılır? 2021

Vakıfbank Vadeli Altın Hesabı Nasıl Açılır? 2021

Vakıfbank Vadeli Altın Hesabı Nasıl Açılır?

Vakıf Bank altın çağı hesabı açarak Vakıfbank vadeli altın hesabı açmış olursunuz. Bütçenizin büyüklüğüne göre Vakıfbank vadeli altın hesabı aracılığıyla gram cinsinden altın alıp satabilir ve ayrıca altın birikimi de bulabilirsiniz. Vakıfbank sunmuş olduğu altın biriktirme imkânı ile altınlarınızın evde çalınma derdine son vererek bankada biriktirilmesi ve faizinden yararlanılması imkânı sunmaktadır.

Bu yolla da altınlarınız hem saklanacak hem de biriktirme imkânına kavuşacaktır. Açmış olduğunuz Vakıfbank altın çağı hesabınızda herhangi bir işletim ücreti alınmayacaktır. Bu yolla hiçbir ücret ödemeden altınlarınızı Vakıfbank aracılığıyla biriktirebilirsiniz.

 

Vakıfbank vadeli altın hesabı nasıl açılır?

Vakıfbank vadeli altın hesabı açmak isterseniz Vakıfbank altın alımı yapan şubeleri aracılığıyla açabilirsiniz. İsterseniz de Vakıfbank ATM’lerinden yapabileceğiniz gibi Vakıfbank internet bankacılığı aracılığıyla da yapabilme imkânına sahipsiniz. Açmış olduğunuz hesaptan dolayı hiçbir zaman işletim ücreti edemeyeceksiniz. Minimum 10 gram altınla açabileceğiniz Vakıfbank vadeli altın hesabı altın alım satımı yapabilirsiniz. Altın alım satımları nasıl 0,0 1 gram ve katları şeklinde olabilmektedir.

Vakıfbank Vadeli Altın Hesabı Açma İşlemi Nasıl Yapılır

Vakıfbank altın çağı hesabının avantajları nelerdir?

Vakıfbank vadeli altın hesabınıza hafta içinde internet bankacılığından ve Vakıfbank ATM’lerinden altın alım satımı yapabilme imkânına sahipsiniz. Yine herhangi bir işletim ücreti olmadan düşük ayarlı ve eski tarihli olan altınlarınızı Vakıfbank vadeli altın hesabı ile değerlendirebilirsiniz. Dilediğiniz zaman vadeli altın hesabınızda vadesiz altın hesabınıza ya da başka bir hesabınıza para nakdi yapabilirsiniz. Yani vadeli altın hesabınızda istediğiniz vakit vadesi dolmadan altın bozdurabilirsiniz. Ve nakit parayla çekebilirsiniz.

 

Vakıfbank vadeli altın hesabınızda hafta içi 8: 45 ile 18.00 saatler arasında altın satış alış satış işlemleri yapabilirsiniz. Yine Vakıfbank vadeli altın hesabınızda günlük altın alım satım limitiniz en fazla 20 bin TL ve altı olacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Herhangi bir ayar yapmadığınız takdirde günlük altın alım satım limitiniz 500 TL ve altı olarak banka tarafından otomatikman ayarlanacaktır.

 

Altın hesabı ile altın alımı da yapılır mı?

Vakıfbank vadeli altın hesabınızda düzenli olarak altın alımı yapabilirsiniz. Vadesiz TL hesabınıza otomatik talimat vererek belirlemiş olduğunuz tarihlerde ve TL hesabınızda ki nakit paradan belirli miktarlarında altın alımı yaparak vadeli altın hesabınıza aktarma imkânına sahipsiniz.

 

 

 

* QNB Finansbank vadeli altın hesabı nasıl açılır hakkında bilgi almak için tıklayınız.