• ALTIN (TL/GR)
  810,17
  % 0,26
 • AMERIKAN DOLARI
  13,5705
  % 0,46
 • € EURO
  15,3771
  % 0,20
 • £ POUND
  18,3708
  % 0,24
 • ¥ YUAN
  2,1365
  % 0,44
 • РУБ RUBLE
  0,1771
  % 1,00
 • /TL
  %
 • BIST 100
  %

Ziraat Bankkart Başak Business Kredi Kartı

Ziraat Bankkart Başak Business Kredi Kartı

Ziraat Bankkart Başak Business Kredi Kartı Özellikleri

Ziraat Bankkart Başak Business kredi kartı özellikleri açısından oldukça gerekli bir işletme kartları arasındadır.

Ziraat Bankkart Başak Business kredi kartı özellikleri açısından oldukça gelişmiştir. Çok bayiyle çalışan firmalar ve kurumsal olarak hizmet veren işletmeler için bu kart kullanılabilir. Özel firma limiti dahilinde işleme açılan bu kart, birçok özelliği tek bir yerde toplamayı sağlamaktadır. Günlük belli bir limit dahilinde temassız işlem yapılabilme, mobil şube ve internet üzerinden kurumsal çözümler sunabilme gibi birçok avantajlı uygulamayla kullanılabilir. Ana firmalara da bayilere de birçok avantaj sağlamaktadır. Çünkü Mikro DBS uygulamalarıyla muhasebe sistemlerine entegre olarak çalışmaktadır.

 

Ana Firma ve Bayilere Sağlanan Yararlar

POS cihazlarından Mikro DBS limitiyle satış yapabilme imkanı sağlayan Başak Business kredi kartı faturaların tahsilatını en iyi şekilde sağlamaktadır. Yaygın bayi ağına sahip olan işletmeler için avantaj olan bu sistem, aynı zamanda bayilere de yarar sağlar.

Bayilere de birçok yararı olan bu uygulamaların, esnek ödemeler ve taksit erteleme gibi birçok avantajı bulunur. Finansman ihtiyacının karşılanmasını sağlayan birçok uygulama, ihtiyaca uygun bir şekilde çözüm üretmektedir. Asıl kart limitine dahil olan tüm limitlerin değiştirilmesi mümkün olabilir.

Aynı zamanda bayi özel limiti olarak oluşturulan birçok avantajlı nakit akışı, limitin en iyi şekilde kullanılmasını sağlamaktadır.

 

Taksit Erteleme

Kredi kartı alışverişlerinde taksit erteleme ve öteleme de mümkün olmaktadır. Bunun için 100 ila 10 bin TL’lik peşin alışverişlerde 3 döneme kadar erteleme yapılmaktadır. Sektörel harcama kontrolü özelliği sayesinde de ek kart sahibi olan kişilerin harcamalarını hangi alanlarda yaptıkları ortaya çıkmaktadır. Bu uygulamadan yararlanmak istediğinizde de ana karttan tüm ek kartların kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Tarımsal faaliyetlerin yürütülmesi için gereken ekipmanların temin edilmesi gerekir. Bu kartı kullanacağınız belli iş yerleri nedeniyle uygun ödeme koşullarıyla ödeme yapmanız mümkün olmaktadır. 5 aya kadar faiz ve komisyon talep etmeyen Başak Business ücretsiz pos desteği sayesinde de dikkat çekmektedir. Bu yüzden günün her saatinde nakit avans çekimi de mümkün olmaktadır.

* İhtiyaç Kredilerinde ziraat bankası faiz oranları hakkında bilgi almak isterseniz yazımızı okuyabilirsiniz.